Új hozzászólás Aktív témák

  • jzsolt11

    tag

    Sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem a kedves fórumozók felé, hogy egy feltöltős sim átírásának mennyi az átfutási ideje, mi a tapasztalat? Eleve nem értem a vodát, hogy miért nem engedi az embert adatot egyeztetni online, csak akkor ha lejár az adategyeztetés évfordulója. Mindegy, kitöltöttük, tanúztattuk a papírt, bevittem üzletbe. Ahová először bevittem, kért a nő vmi biztonsági kódot, amit nem tudom miért kellett volna tudnom, ha anyám nevén volt a szerződés és egyébként is ott volt az aláírt nyilatkozat. Mondja, akkor a város másik üzletébe menjek mert ott tudnak segíteni. Itt megint nyeltem egyet és átmentem a másik üzletükbe. Ott egy fiatal srác segített, lepapíroztuk stb. De 2600 pénzt azért legomboltak rólam ezért az 5 perces ügyintézését. De ekkor kiderült, hogy itt még nincs happy end merthogy 15(!!!) nap egy ilyen egyszerű műveletnek az átfutási ideje, ami kissé sokkolt, de aztán mondta a srác hogy általában 24 órán belül megvan. Eltelt már bő 24 óra és mindig nem jött sms ahogy az ügyintéző mondta, és az online felületükre sem tudok regisztrálni a számmal meg a megadott kódommal, tehát valószínűleg még nem történt meg az átírás. Ha valaki tudna erről bármi konkrétumot azt nagyon-nagyon megköszönném. (Azt megjegyzésként leírom, hogy soha nem voltam voda ügyfél de ez a körülményes lassú procedúra meggyőzött róla, hogy ne is akarják az lenni. Telekomnál egy domino átírás bármikor online ingyenesen elvégezhető 2 perc alatt otthonról egy adategyeztetéssel. Az átírást csak azért csináltam, hogy át tudjam hordozni anyám számát a saját T-s előfizetésem mellé.)

    Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

Új hozzászólás Aktív témák