Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    Sziasztok!

    Szerintetek az megoldható TUTI díjcsomag esetén amihez automatikusan van havi adat rendelve (500MB-os csomag, most már 1000 Ft / hó), hogy lemondom az adatot, beígénylem a nyári 4GB-ot, majd 30 nap után megint megrendelem a megújuló 500MB-ot?

    Tudom, hogy nem nagy pénzről beszélünk...dehát, ha ennyivel meglehet sprórolni 1000Ft-ot akkor miért ne :).

    Nem olvastam, hogy feltétele lenne a 4GB-os promós adatnak a meglévő adatelőfizetés - lehet, hogy elsiklottam felette.

    Köszi!

    Pontosabban újra elolvasva az SMS-t:

    Kedves Ügyfelünk! Tàjékoztatunk, hogy 2017.07.02-tòl a Havi megùjulò 500 MB adatopciò kereskedelmi forgalomban lezàràsra, a Lakossàgi ÅSZF 1. Dìjszabàs melléklet B/2.4 pontbòl a B/2.7 pontba àtvezetésre kerül. A szolgàltatàst lemondàsig vagy az opciò megszüntetéséig a szolgàltatàst màr hasznàlòk szàmàra tovàbbra is vàltozatlan feltételek mellett, a jelzett dàtumtòl 1114Ft helyett 1000Ft-ra csökkentett dìjon biztosìtjuk. A mòdosìtàsok indoka: az Elöfizetöi Szerzödés, illetve a szolgàltatàs igénybevételére vonatkozò feltételek kizàròlag az elöfizetö szàmàra elönyös mòdon vàltoznak meg, illetve opciòk megszüntetése a jövöre nézve (ÅSZF 12.1.2 II. (1) i. e és iv.). Jelen egyoldalù mòdosìtàsok Elöfizetö részére felmondàsi jogot nem keletkeztetnek (ÅSZF 12.1.4.). Tovàbbi részletek a 2017.07.01-töl hatàlyos Lakossàgi ÅSZF-ben (www.vodafone.hu/aszf) talàlhatòak. Bövebben: www.vodafone.hu/kartyasadat

    Tehát, ha lemondom, akkor az újrarendelésnél már 1114 Ft lesz gondolom, viszont így nem biztos, hogy EU-n belül tudom használni az adatot? Huh...kissé komplikált a dolog :DDD...

    Vagy az 1000 Ft-os árat majd csak Július 02-tól fogom látni? Most néztem be az alkalmazásba, ott még 1114 Ft-os áron tudnék előfizetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák