Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    sziasztok!

    arra van lehetőség, hogy a jelenlegi előfizetésemről feltöltőkártyás csomagra váltsak a számom megtartásával? ha igen, akkor mi a menete?

    régi vodafone go-ról váltanék tuti-ra.

    a tuti-hoz lehet kérni a megújuló 1GB-os adatforgalmat 1500 Ft-ért ugye?

    (ami mondjuk vicces, hogy megéri, mert 100 perc beszélgetés 1900 Ft a tutival, az 1 GB net 1500 Ft, tehát összesen 3400 Ft/hó, az előfizetésemben meg lenne 100 perc és 150 MB 3500 Ft-ért. ehhez képest a GO EU 100/200-zal 3000, a GO+ EU 150/1GB-al 6000/hó)

    @lauda: 22 éve vagyok vodás megszakítás nélkül, 7 éve előfizetéses, és olyan nevetséges ajánlattal kerestek meg amikor lejárt az utolsó hűségem, ami a listaárhoz képest kb. 200 Ft-tal előnyösebb. nem fogadtam el, nem rég jött az sms, hogy akkor mostantól nem csak a kedvezményeket vonják meg (tiszta sor, erre írtam alá a 2 évet legutoljára) de a tarifám alapára (amin akkor utcáról is elérhető volt) is a listaárra módosul, kb. 40%-ot emelve ezzel. kvázi ki vagyok rúgva.

    a múlt héten jeleztem, hogy felmondom az előfizetést és átmegyek másik szolgáltatóhoz, ígérték, hogy fog keresni az ügyfélmegtartó csoport valami okossággal, azóta is hívnak. készülékár-előny már rég nincs. szeretem a vodát és maradnék szívesen, de nem érzem magam elkényeztetve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák