Új hozzászólás Aktív témák

  • Picicicus

    aktív tag

    válasz club1 #25715 üzenetére

    Szoval teljesség igénye nélkül megpróbáűlom összeszedni a hibákat amiket eddig tapasztaltam:
    -hívás közben újraindul(álasza a szerviznek:ne használjam 3g-s hálózaton,mert ha egy sima hívást igy inditok,akkor ezt figyelik,és ha indokolatlan volt a 3g használata,ettöl kikapcsolhat a telefon :Y )
    -alkalmazások sokszor nem indulnak,percekig fekete vagy fehér a kijelző,ha mégis elindul,sokszor a bezárásra kényszerítés hibaüzenet jelenik meg
    -magátol ujrahivja az utoljára hivott számot
    -a kijelző nem mindig reagál az érintésre,és van hogy érintésnél kiadja a körvonalat,gondolom ami azt muutatja,melyik terület érzékelte az érintést(szabálytalan,szögletes narancs vonallal körbekeritett kis terület ott ahol érintettem
    -zenehallgatás közeben megáll magátol majd uj szám indul,van hogy a szám közepénél,de van hogy másodpercenként megáll-elindul,igy esélyem sincs megállitani,hisz inditja akövetkezőt
    -2 óra alatt lemerült és 3 óra se volt elég hogy feltöltsön
    -ha zenéz hallgattam,volt hogy kilépett a lejáátszobol(miközben mondjuk mást is csináltam a telefonon,majd 10 perc mulva visszalépett és egész más albumot kezdett játszani
    -baromi lassú-ahhoz hogy a híváslistába belépjen volt hogy fél percet várnom kellett,persze addig visszalépni se engedett
    -nem mindig működik a fényképező,hiába nyomkodom a kijelzőt,nem fotóz
    -ha telefonálok,akkor is működik közben a kijelző,hallom hogy a fülem pötyögi be a számokat :F
    -ébreszt a leglehetetlenebb időpontokban amit én nem állítottam me,és betühalmaz van csak ilyenkor,semmi értelmes bejegyzés hogy miért ébresztene
    -néha simán készenléti állapotban is ujraindul,ilyenkor csak az tünik fel hogy senki nem hív régóta,persze mert a telefon várja a PIN kódot
    -nem mindig vagy csak nehezen reagál a középső gomb
    -zenelejátszáskor a hangerőt ha állitani akartam,a zene szólt,de fél perc mulva vette lejjebb a hangerőt
    -alkalmazásokat magátol megnyit,vagy magátol bezár(telefonálok,mire leteszem,nyitva van egy alkalmazás,vagy elkóborol magától a menüben)

Új hozzászólás Aktív témák