Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz 1430 #20820 üzenetére

    Én viszont azt mondom, simán össze lehet hasonlítani, meg is tettem, számolgattam a látott összegekkel, és megint csak jó eredmény jött ki, ha megengeded, megosztom, miért is szimpi ez:

    adott két sim, mindkettő ismerik a haverok, el kell dönteni kint melyik legyen bekapcsolva, de legyen átlagos percdíj, ne keverjük bele a flottát.

    Adott még egy igazán minimális forgalom, legyen akkor napi 15 perc telefonálás befelé, és ugyanennyi kifelé, aki ennyit sem beszél, annak nincsen a roamingra szüksége.

    Ahogy én számolom, és akkor nem flottás percdíjakkal:
    voda: alapból 1000Ft, plusz
    kimenő 15 perc X 525Ft=Ft
    bejövő 15 perc X0Ft=0Ft
    összesen 1520Ft, és netet hagyjuk

    T-mobile:
    napidíj nincsen
    kimenő:
    15percX 85Ft=1275Ft
    bejövő 15 perc x 30Ft=450Ft
    összesen: 1725Ft

    És a napijegyen túl legyen akármi, meglepetés elvileg nem érhet, sms jön az adatmennyiségről, beszélni meg úgy beszélek mint itthon. És minél többet beszélsz, vagy minél alacsonyabbak a percdíjaid, ez annál jobban jön ki.
    Az persze más kérdés, hogy másnak, mikor milyen körülmények között lett 6 számjegyű a számlája, engem se zavar, ha a telefonálással megkeresett pénz arányaiban annyival több, amiből lazán kifizetem...
    Az infókat egyébként köszi, még az apróbetűs rész tanulmányozása előtt vagyok, de hasznos az infó mindenképp...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák