Új hozzászólás Aktív témák

  • FReak_

    tag

    Hali!
    A minap erőt vettem magamon és elmentem egy t-pontba hogy megvegyem a hőn áhított nokia 5800 mobilt.Az első pofáraesés hogy az üzletben jelenleg nincsen ,csak csütörtökön kapnak...
    Jó gondoltam ez egy rossz előjel,már kb. 1 hete készültem venni,de mindig közbejött valami.
    Délután Győrbe mentem,gondoltam magamban ha ott sincs akkor hagyoma francba az egészet.A történet hátteréhez tartozik hogy dominos kártyáról akartam átváltani havi díjas előfizetésre.Na ott vagyok mondom az embernek hogy mi kell,azt mondta hogy jelenleg van náluk 5800,már kezdtem megörülni.Odaadtam az okmányokat,hitelképességvizsgálat.Megkérdezte a szokásos kérdéseket stb.
    Kis szünet,és akkor lepadlóztam: azt mondja a tag hogy 45000 Ft előleget be kell fizetnem...Erre mondom neki hogy miért kéne,24960 a kezdőrészlet 2 éves előfizetésre.
    A válasza az volt hogy korlátozottan vagyok hitelképes.Ez az amit nem értek,két éve vagyok egy helyen,havi nettó bevételem több mint 100 000, 2-en élünk egy háztartásban.
    A kérdésem: Ezt a 45000-et a kezdőrészleten felül kellett volna még fizetnem,vagy csak simán a 45000-et?
    Bocs,ez egy kicsit hosszúra sikeredett :(

    steam id : FЯeak_

Új hozzászólás Aktív témák