Új hozzászólás Aktív témák

  • Mostvid

    újonc

    Én a Telekomot ajánlom, egyértelműen a leginnovatívabb cég a három közül. A Yettel otthoni internet helyett is mobilnetet ad, vannak helyek, ahol emiatt megnőtt a kapacitás, de ez az otthoni előfizetések növekedésével nem tudom hogy fog alakulni. Persze drukkolok a Yettelnek, de jó lenne ha több lábon állna (vezetékes szolgáltatás) és ha innovatívabb lenne (multisim). A 4iG-ről nem szeretnék nyilatkozni, Vodafone téma off. Bár a Telekommal korábban megvívtam a harcaimat, de minden esetben nekem adtak igazat a végén, így még mindig ők a legkorrektebb szolgáltató a legnagyobb ügyfél elégedettséggel. A magyar lefedettségre is sok ország irigykedik EU-n belül is, nyilván ennek domborzati okai is vannak, de örüljünk hogy nálunk kiváló a lefedettség. A múlt hónapban egy svájci telekommunikációs cég nyilatkozott a Magyar Telekom Nyrt-ről nemzetközi sajtóban, ahol azt írták sokat tanultak a magyaroktól. Nem hittem a szememnek, a svájciak a Magyar Telekomtól? A korlátlan csomagot ajánlom, főleg ha magenta1-ben vagytok, de anélkül is simán megéri. A flottákban nem hiszek, mindegyikben van valami korlátozás (net, hang, sms) nincs teljesen korlátlan csomag, rosszabb esetben a számodtól is megválhatsz így nehézkessé válik az ügyintézés is. Igaz, a flották olcsóbbak, sokan azért mennek bele, de nehogy havi párezer forinton múljon már a teljes szabadság, ennyit 5 perc alatt elköltünk a benzinkút büfé részében amíg tankolunk. Szóval hajrá Telekom!

Új hozzászólás Aktív témák