Új hozzászólás Aktív témák

  • viera

    őstag

    Történt velem egy olyan dolog a Telekom-nál amit nem igazán értek.Augusztus 17-én befizettem a telefonszámlám alkalmazáson keresztül ahol mindig is szoktam.7 előfizetés+TV+Net van a nevemen.Másnap ránéztem a bankszámlámra és akkor vettem észre,hogy a Telekom a befizetett összeget ami nem kevés (51435ft) újból ráterhelte a számlára (igaz zárolva van augusztus 24-ig).Felhívtam őket és persze nem tudtak normális választ adni,csak azt nem értem ha én fizetem be alkalmazáson keresztül akkor hogyan tudták újból levonni az összeget?Ja és próbálták azt elérni,hogy majd jövő hónapban jóváírják.Mondtam,hogy nekem az nem megfelelő most utalják vissza.Elvileg 24-én feloldják az összeget,da akkor sem értem hogyan tudták ezt megcsinálni?Most azt érték el,hogy a határidő előtt fogom csak befizetni egy nappal,ebben a hónapban is ráértem volna még mert 26-a volt a határidő.Meg eltávolítom a bankkártyám az alkalmazásnól és Revolut kártyával fogom befizetni a számlákat,azon úgyis csak annyi van amennyit éppen ráteszek.

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

Új hozzászólás Aktív témák