Új hozzászólás Aktív témák

  • Sam67

    csendes tag

    válasz Sam67 #38222 üzenetére

    Addig sikerült eljutnom a 38222. hozzászólásomban felvetett probléma megoldásával kapcsolatban, hogy csak azoknál a beágyazott videóknál jelentkezik a probléma, amelyek Flowplayer lejátszóval kerülnek lejátszásra.
    Ilyen pl.: a TV2 által használt videólejátszó is.
    Csak a Silverlight programot frissítettem, más nem került telepítésre a probléma jelentkezése óta.
    (Részletek a 38222 hozzászólásomban)

    Próbaképp ránéztem több TV csatorna oldalán közzé tett videókra, és azoknál nincs gondom FF alatt sem.
    Felkerestem a Flowplayer oldalát, hátha írnak valami ismert hibát, vagy valamit, ami összefüggésbe lehet a Flash lejátszással, de nem találtam ilyesmit.

    Így most ott tartok, hogy FF31 alatt, nagy valószínűséggel a Flowplayer által lejátszott videók esetében jelentkezik a probléma. Legalábbis eddig nem találtam más olyan oldalt, ahol egy más típusú beágyazott videólejátszó ilyen hibaüzenetet adott volna.

    Elképzelhető, hogy a Flowplayer nem teljesen kompatibilis a Flash 14.0.0.145, illetve a jelenlegi .179-es verziójával, és ezért vacakol?
    Viszont ha így van, akkor miért csak teljes képernyős módban jelentkezik a hibaüzenet?

    A segítséget előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák