Hirdetés

2014. december 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-10-11 08:51:36

IT café

(IMG:/dl/upc/2011-04/60463_logo-wordmark.png)(/IMG)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#40301) colomb2 válasza DS39 (#40299) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Régen Opera urlfiltert használtam, csak hát váltani "kellett" már Operáról, így jöttek az alternatívák rövid Chromium használatom során szerintem Adblock volt fent, dwb és luakit esetében az ott elérhető scripteket használtam, majd végül Firefox-nál kötöttem ki ott Bluhell Firewall volt fent sokáig, most meg privoxy-t használok pár hónapja valamelyik topicban szóba került és végül rávettem magam a beállítására (régóta tervben volt a váltás csak lusta voltam).

Vigyázat, csalok! | Linux OFF topic: http://logout.hu/tema/linux_felhasznalok_off_topikja/friss.html

(#40302) dadawa válasza colomb2 (#40298) üzenetére

dadawa
(őstag)
LOGOUT blog

Adblock Edge ?

(#40303) pibácsi

pibácsi
(tag)

Helló Blogtársak!
Segítséget szeretnék kérni. A mai nap megjelent egy érdekes címzés a Mozilla Firefox nyitóoldali keresőjében és ezzel együtt be is jön egy ablak, amiben figyelmeztet a frissítésre. Én nem akarom. De ezt hiába űzöm el, ez minden nyitáskor megjelenik és nem tudok vele mit kezdeni, de idegesít. Ha bezárom, akkor jó addig, amíg megint nulláról nem indítom. A korábbi start lapot sem tudom behozni, ahol fekete csíkon volt többek között a fordító is. Az most nem lehetséges csak külön.
Mit lehet tenni, frissíteni nem akarom, mert ez nagyon jól működik. v22.0 verzió.
Várnám a segítségeteket.

Üdv. Pibácsi

[L:/dl/upc/2014-12/236603_mozilla_hiba_1.jpg](IMG:/dl/upc/2014-12/236603_mozilla_hiba_1.thumb.jpg) (/IMG)[/L]

(#40304) Matthewus válasza pibácsi (#40303) üzenetére

Matthewus
(fanatikus tag)

A fekete csík eltűnésének okát pár hozzászólással feljebb megtalálod.
A képen bekarikázott részről itt találsz részletes leírást: [link]
Frissíteni pedig illene, másfél éves böngésző verziót használsz.

(#40305) pibácsi válasza Matthewus (#40304) üzenetére

pibácsi
(tag)

Szia Matthewus!
Köszi a tanácsokat. A fekete csíkot közben már megoldottam az utánolvasással. Ezt a lakatot megfogom nézni. Nyitottam egy google kezdőlapot, de azon is rajta van csak kicsiben, ikonként. Frissíteni nem szeretek mindíg, ki tudja mit nyomnak át az új frissítésekben és azután ott lesz a gépen valami és figyel. Hát én addig, amíg nem muszály nem frissítek. Na meg általában terjedelmesebbek az újak. Hát ez van.
Minden esetre köszi a hozzászólásodat.

Üdv. Pibácsi

(#40306) Fandango válasza pibácsi (#40305) üzenetére

Fandango
(PH! addikt)

muszáj :U

"Frissíteni nem szeretek mindíg, ki tudja mit nyomnak át az új frissítésekben és azután ott lesz a gépen valami és figyel." :F

Flickr: http://www.flickr.com/photos/fandango_1/

(#40307) ledgeri

ledgeri
(PH! addikt)

Mennyire lehet kiherélni egy profilt FF-ban hogy a lehető legkevesebb működési memóriát használja, de ne zavarjon be egy másik profilba ami viszont teljes értékű, és Hogyan?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#40308) vaakuum válasza GoodSpeed (#40297) üzenetére

vaakuum
(senior tag)

Nekem ez az elmúlt napokig tökéletesen működött. A felbukkanó ablakok blokkolása hiába volt bekapcsolva (vagy mi a neve), rendszeresen dobált fel két-3 új ablakot néhány esetben. Ráadásul olyanokat, amik engem nem érdekelnek, meg még zenélnek is, vagy valaki dumál rajta, tehát mindenképpen ki kellett kapcsolnom, mert zavart.

De az elmúlt napokban az egész firefox megőrült. Vannak dolgok, amiket nem játszik le, és megint jönnek az idióta kéretlen ablakok.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#40309) GoodSpeed válasza pibácsi (#40303) üzenetére

GoodSpeed
(Szakértő)
LOGOUT blog

No és az nem zavar, hogy a Firefox 22-ben rengeteg olyan sebezhetőség van - a stabilitási frissítésekről nem is beszélve -, amelyek már régen be lettek foltozva? Persze ha a kép legfelső részét nézzük amit beraktál, abból látszik, hogy még mindig Windows XP-t használsz, innentől meg ugye meg is van válaszolva. Nem!

Ennyi erővel a Firefox 4.0 is lehetne :U

I.G.:Windows 8.1U3 PRO with MC 64-bit Windows Defender & Malwarebytes' Anti-Malware + Agnitum Outpost Firewall PRO (Lifetime) user II. g. : W7 HP 64-bit (OEM) NAV & OFP; Nexus 7; LG L7 II NMS; Huawei e5776 Mobile Hotspot

(#40310) colomb2 válasza dadawa (#40302) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Mit kezdjek vele? Van egy olyan érzésem hogy ugyan olyan bloatware (közös kódbázis, működési elv).

Vigyázat, csalok! | Linux OFF topic: http://logout.hu/tema/linux_felhasznalok_off_topikja/friss.html

(#40311) dadawa válasza colomb2 (#40310) üzenetére

dadawa
(őstag)
LOGOUT blog

Akkor te mit javasolsz helyette ?

(#40312) Real/Dream/Q válasza vaakuum (#40287) üzenetére

Real/Dream/Q
(lelkes újonc)

A legjobb és legegyszerűbb mód és szem előtt van :))

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/youtube-flash-player/?src=hp-dl-upandcoming
[link]

(#40313) colomb2 válasza dadawa (#40311) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Az említett Bluhell Firewall nekem bevált, de alapból sokkal több dolgot átenged mint egy Adblock. Most meg mind mondtam privoxy-t használok, csak ez nem out of the box megoldás.

(#40314) daa-raa

daa-raa
(MODERÁTOR)

Hogy a túróba lehet visszaállítani az előző megoldásra a keresősávot? Semmi hangulatom feszt a menüben turkálni, ha a környezeti menüből nem az elsődleges keresőszolgáltatást akarom használni. (Az új megoldás kb használhatatlan.)

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#40315) Kékes525

Kékes525
(PH! addikt)

Hiba a legújabb Firefoxban (34.0.5):

Feleslegesen jelez!

[ Szerkesztve ]

Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb.

(#40316) monstre válasza Kékes525 (#40315) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Éppen emiatt akartam most írni. De nekem még csak a 34.0 van fent. Ráadásul pár napja frissült csak a Flash, és azóta tiltja minden oldalon. Fura.

Nothing to do here!

(#40317) Kékes525 válasza monstre (#40316) üzenetére

Kékes525
(PH! addikt)

A 34.05 csak FTP-ről tölthető le: Firefox Setup 34.0.5.exe

Mindenkori legújabb: Index of /pub/mozilla.org/firefox/releases/latest/win32/hu

[ Szerkesztve ]

(#40318) monstre válasza Kékes525 (#40317) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az tényleg igaz, hogy márciusban jön a 64 bites verzió?

Nothing to do here!

(#40319) Real/Dream/Q válasza Kékes525 (#40317) üzenetére

Real/Dream/Q
(lelkes újonc)

No meg eminnen is mindig :C én innét szedem a cuccokat mindig , ami kell ...

[link] http://ipon.hu/utils/tag/bongeszo_fox

[link]

(#40320) csako válasza Kékes525 (#40315) üzenetére

csako
(senior tag)

Ez mai kép? Csak mert akkor a weboldal a hibás, már van 16-os flash. (az meg érdekes, hogy nekem néhány napja a weboldal jelzett be, hogy már van frissebb flash a 15-nél)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40321) colomb2 válasza Kékes525 (#40315) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Van 16-os verzió Windowsra így nem feleslegesen jelez. [link].
Amúgy az Adobe oldala is rossz, tudja hogy Linux alatt vagyok mégis a 16-os verziót veszi a legfrissebbnek mikor a 11.2.202.425 az (lásd fenti link)

(#40322) Adler válasza Kékes525 (#40315) üzenetére

Adler
(fanatikus tag)

Szia!

Nem feleslegesen jelez, mert az adobe oldaláról már tölthető a 16.0.0.235 verzió.
Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80 http://www.panoramio.com/user/2085321;ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#40323) Kékes525 válasza Adler (#40322) üzenetére

Kékes525
(PH! addikt)

Ez is hiba, mert akkor mutatnia kellene a frissítést, de láthatod a belinkelt képen nem mutatja, pedig a kép mai.

+(#40321) colomb2: Köszi a linket!

#40320) csako: mai kép.

(#40318) monstre: Úgy hírlik. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#40324) Adler válasza Kékes525 (#40323) üzenetére

Adler
(fanatikus tag)

Ez igaz.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80 http://www.panoramio.com/user/2085321;ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#40325) colomb2 válasza Kékes525 (#40323) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

De nem Firefox topicba való hiba, nem az ő dolga a frissítések kezelése. Nekem 2 nap késéssel érdekezett [link], viszont ahogy látom Windows alatt is tudnám frissíteni [link].

[ Szerkesztve ]

(#40326) Kékes525

Kékes525
(PH! addikt)

Feltettem a 16-ost, most már minden OK!

(#40327) Kékes525 válasza colomb2 (#40325) üzenetére

Kékes525
(PH! addikt)

De igen, mert a bővítmények frissítésének ellenőrzése ezen a linken van: https://www.mozilla.org/hu/plugincheck/?utm_source=firefox-browser&utm_medium=firefox-browser&utm_campaign=plugincheck-update Ez pedig a Mozilla oldalára mutat.

[ Szerkesztve ]

(#40328) colomb2 válasza Kékes525 (#40327) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Látszik hogy nem szabad bízni a külső oldalakban. :DDD Nem szoktam ilyeneket nézegetni pár napon belül úgyis hozza a csomagkezelő.

(#40329) Kékes525 válasza colomb2 (#40328) üzenetére

Kékes525
(PH! addikt)

Ezt ismered? Állítólag ez is hasonló: appsnap Én nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#40330) colomb2 válasza Kékes525 (#40329) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Nem. Egyrészt elég régi, másrészt Linuxot használok mindennapok során.

(#40331) HZoli87 válasza daa-raa (#40314) üzenetére

HZoli87
(PH! kedvence)

about:config -> browser.search.showOneOffButtons -> false

(#40332) dadawa

dadawa
(őstag)
LOGOUT blog

Firefox 34.0.5 , Flash: 16.0.0.235

Az 1080p felbontású videók akadoznak . ( a hang gyorsabb a képnél ) :W

(#40333) vlevi válasza Kékes525 (#40327) üzenetére

vlevi
(PH! kedvence)

De azért az eléggé "öngól", hogy az Adobe oldaláról a flashplayer letöltését blokkolja a firefox, mert a 15-ös flash már elavult :DDD :O

(#40334) Vakegérke válasza dadawa (#40332) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Eszközök, Beállítások, Speciális, Hardveres gyorsítás használata, ha lehetséges.
Ha van előtte pipa, szedd ki.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40335) daa-raa válasza HZoli87 (#40331) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Köszönöm.

Néztem itt is, de valahogy ez a sor nem tűnt fel.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#40336) dadawa válasza Vakegérke (#40334) üzenetére

dadawa
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy tettem , ahogy javasoltad . De ez állandóan akadozik . ( a YouTube High Definition kiegészítő is telepítve van )

[ Szerkesztve ]

(#40337) Vakegérke válasza dadawa (#40336) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jobb klikk a videón, Settings, pipa be, vagy ki. Ha ezután se jó, akkor nem tudom. :)

Szerk: Esetleg vedd vissza a felbontást.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40338) vaakuum válasza Real/Dream/Q (#40312) üzenetére

vaakuum
(senior tag)

Köszönöm, használt:)

Valaki esetleg arra a nyavalyára tud valami gyógyszert, hogy a felbukkanó ablakok blokkolás hiába van bepipálva, meg hiába van fent az AdBlock Plus2.6.6, ezerrel nyitja a szutyok ablakokat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#40339) monstre válasza vaakuum (#40338) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

AdBlock nálam sem blokkol minden felugrót :(

Nothing to do here!

(#40340) Kékes525 válasza monstre (#40339) üzenetére

Kékes525
(PH! addikt)

Lehet, hogy kell egy másik szűrőlista és/vagy kapcsold ki a "Néhány nem tolakodó hirdetés engedélyezése"-ét. Ha nem jó térj át az Adguard AdBlocker Nálam nagyon bevált.

(#40341) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az miért van, hogy az összes plugin telepítésénél direkt odafigyelek arra, hogy ne telepítsen semmi lószart, és ne is állítson át semmit, ennek ellenére valamelyik mégis átállította a kezdőlapom valami noname keresőre? :W

Vagy pl. volt egy másik, ami szó nélkül felrakta az Operát, én meg csak néztem, hogy ez meg honnét jött?
Most komolyan azt gondolják, hogy ennek hatására majd elkezdek Operázni? :W (miután pont Operáról váltottam, közvetlen azután, hogy dobták a Presto motort)

Meg a legjobb, amikor nem a telepítőbe kell kijelölni, hanem a weboldalon, és még arra is külön figyelnem kell. :U

Capa City is the place where the Resistance fight against the Current government * önjelölt mobil fotós :B bit.ly/b95photo * ( ͡° ͜ʖ ͡°) * Lumia 820 RED & One S * powered by AMD FX & Win10 * xbox: balazs95 * PC konfigom: bit.ly/b95-pc

(#40342) lck válasza sz.balazs.95 (#40341) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Pedig hidd el hogy te vagy figyelmetlen. De mankónak felrakhatod az Unchecky-t Plusz pl. NOD-ot "Veszélyes alkalmazások keresése" opció bekapcsolásával. Igy szinte semmi nem települ amiben ilyen "kiegészítő" program van.

(#40343) monstre válasza Kékes525 (#40340) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Köszi :R

(#40342) lck A napokban volt nálam is ilyen, hogy mire eljutottam a szoftver telepítéséig, 3-4 ajánlatot kellett skippelnem, köztük egy kezdőoldal megváltoztatót is. Ennek ellenére átállította a kezdőoldalt is és kaptam 1 plusz "programot"... :(((

Nothing to do here!

(#40344) lck válasza monstre (#40343) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Ha esetleg emléxel melyik volt. Megírhatnád - kipróbálnám.

(#40345) monstre válasza lck (#40344) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem a Driver Easy volt az.
Bár az nem plugin, hanem program.

[ Szerkesztve ]

Nothing to do here!

(#40346) sz.balazs.95 válasza lck (#40342) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

pedig tuti nem.
A Flash a McAfee-t próbálta rámsózni, a Java pedig az Ask-kal próbálkozott.
meg volt egy oldal, aminél egy programot egy downloader programon keresztül tudtam leszedni, aminél be volt pipálva, hogy valami Search nevű kereső legyen a kezdőlapom, aminél én természetesen kivettem a pipát, de a jelek szerint a telepítő nem igazán vette a lapot. (vagy csak a választási lehetőség látszatát akarták kelteni.)
Illetve ennél a 3.-nál totál nem volt sehova írva, hogy az Operát is telepíteni fogja. Na most ilyenkor hogy védjem ki azt, hogy telepítse az Operát? :U

(#40347) colomb2: ez az eset Win10 alatt történt. :)

[ Szerkesztve ]

Capa City is the place where the Resistance fight against the Current government * önjelölt mobil fotós :B bit.ly/b95photo * ( ͡° ͜ʖ ͡°) * Lumia 820 RED & One S * powered by AMD FX & Win10 * xbox: balazs95 * PC konfigom: bit.ly/b95-pc

(#40347) colomb2 válasza sz.balazs.95 (#40341) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Linux alatt használtál terminált (és abból csomagkezelőt)? Mert akkor ajánlom a Chocolatey-t. Elég sokminden megtalálható az adatbázisában és nem pakol fel sok szemetet (én még nem találkoztam ilyennel).

[ Szerkesztve ]

(#40348) monstre válasza sz.balazs.95 (#40346) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Olyan is van, hogy nem elég kivenni a pipát, hanem rá kell nyomni a Skip-re vagy hasonlóra, mert ha Next-et nyomsz, akkor úgy veszi, hogy elfogadtad azt az opciót.
A kezdőoldal viszont tényleg néha úgy változik, hogy nincs engedélyezve telepítés közben. :(((

Nothing to do here!

(#40349) sz.balazs.95 válasza monstre (#40348) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akkor lehet, hogy ezzel szívtam meg, mert eszembe nem jutott volna, hogy még erre is oda kell figyelni.

(#40350) monstre válasza sz.balazs.95 (#40349) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem sem jutott eszembe az elején, ráadásul ugye már rutinból nyomja az ember a Next gombokat telepítésnél. Viszont úgy tűnik most már mindent el kell olvasni :D

Nothing to do here!

(#40351) colomb2 válasza sz.balazs.95 (#40349) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Egyértelmű volt, ezért ajánlottam Windowsra egy csomagkezelőt (ami nekem bevált).

(#40352) sz.balazs.95 válasza colomb2 (#40351) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ja. :B
de a csomagkezelővel meg az a gond, hogy ha egy program nem érhető el azon keresztül, akkor ugyan ott vagyok.

(#40353) colomb2 válasza sz.balazs.95 (#40352) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Ez meg mindenhol így van. :P Talán 1-2 olyan dolog volt ami számomra Windows alatt is fontos és nem volt elérhető (evince jut eszembe), viszont olyan is van amin pl meglepődtem, gcc-t is onnan szedtem.

(#40354) lck válasza monstre (#40345) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Feltettem Driver Easy-t. Telepítés közben a telepítés könyvtárán túl semmit nem kérdezett és nem is ajánlott fel. Tisztán csak a programot rakta fel, semmit nem változtatott magától. ( NOD + Unchecky mellett ). Egyáltalán ez lehetett : http://www.drivereasy.com/ ?

(#40355) monstre válasza lck (#40354) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem, softsonic oldaláról szedtem le a telepítőt. Lehet ez volt a baj. Nálam rögtön az első kérdése az volt, hogy akarok-e softsonic assistant-ot telepíteni?

Nothing to do here!

(#40356) lck válasza monstre (#40355) üzenetére

lck
(fanatikus tag)

Nod onnan nem is engedi leszedni :) Softsonic felejtős oldal. Eredeti honlapról illik elindulni. Ez is egy szabály :)

(#40357) monstre válasza lck (#40356) üzenetére

monstre
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen, néha ezt elfelejtem :)

Nothing to do here!

(#40358) vaakuum válasza Kékes525 (#40340) üzenetére

vaakuum
(senior tag)

Az nem is volt soha bekacsolva.
Köszi, megnézem...

(#40359) DrojDtroll

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Miért van az hogy olyan helyeken is a gépelős kurzus jelenik meg ahol nem kellene?

Pl belekattintok egy szövegbe és ott az I alakú kurvázol villogni kezd mintha gépelhetnék oda.

Megcsinálom, mert megtudom. Megtudom, mert megakarom. Megakarom, mert azt mondtad: - nem tudom!!!

(#40360) Predator2

Predator2
(őstag)
LOGOUT blog

Helló

Hogyan lehet egy oldallal újra megjegyeztetni a jelszavamat?
Véletlenül rosszra kattintottam.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Predator2

(#40361) colomb2 válasza Predator2 (#40360) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Beírod megint, akkor felajánlja hogy frissítse-e a régit. Amúgy eléred az összeset a beállításokból is, biztonság fül -> mentett jelszavak.

(#40362) csako válasza DrojDtroll (#40359) üzenetére

csako
(senior tag)

Az F7 nevű billentyűt simogasd meg egy kicsit és aztán nyomd le :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40363) RIV

RIV
(tag)

Sziasztok!

A firefoxom mostanában a szöveges részben aláhúz és kiemel szavakat, melyekre ha ráviszem az egeret egy kis reklámablak jelenik meg. Gondolom valami vírusféle okozza. Eddig ráuszítottam egy avas-ot és a Malwarebytes-ot. de nem szűnt meg.
Segítsetek mi a megoldás?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#40364) Vakegérke válasza RIV (#40363) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

AdwClaner
Pár másodperc után megjelenik a letöltő ablak.

(#40365) adika4444

adika4444
(tag)
LOGOUT blog

Hali!

Nincs véletlenül valakinek Firefox 34-ből hordozható és magyar? Angolt találtam portableapps.com oldalon.

üdv: adika4444 - http://xed.cc/googlednshasznalata

(#40366) DrojDtroll válasza csako (#40362) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Köszi szépen, :R sokáig kellet simogatni mire működött. ;]

Megcsinálom, mert megtudom. Megtudom, mert megakarom. Megakarom, mert azt mondtad: - nem tudom!!!

(#40367) Vakegérke válasza adika4444 (#40365) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez jó lesz?

(#40368) DS39 válasza adika4444 (#40365) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

ott is van magyar: lásd
ezt a linkelt oldalt pedig úgy éred el, hogy az Other languages-re kattintasz az alapból betöltődő Portable Firefox letöltési oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#40369) qwertly

qwertly
(őstag)

Sziasztok!
Volt régen egy kiterjesztés amellyel a you tube csatornákat tudtam tömegesen letölteni kiválasztva,hogy csak HD videókat jelölje ki.Valahogy úgy-hogy generált egy letöltési listát és én azt IDM szépen egyesével letöltötte.

(#40370) DrojDtroll válasza qwertly (#40369) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Ez nagyon jól hangzik, kíváncsi vagyok rá :)

(#40371) qwertly válasza DrojDtroll (#40370) üzenetére

qwertly
(őstag)

Sajnos újra telepítettem a win7 és nem jegyeztem meg ezt a bővítményt.Most meg újra kellene de nem tudom a nevét :O

(#40372) DrojDtroll válasza qwertly (#40371) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Remélem lesz itt valaki aki tudja :), mert igen ígéretesnek hangzik a számomra.

(#40373) Zsoltisan

Zsoltisan
(újonc)

Sziasztok! Tegnap frissítettem az aurora böngészőmet a legújabb verzióra (Firefox Developer Edition) és ma reggel amikor ismét bekapcsoltam a számítógépem, azt tapasztaltam, hogy elveszett minden beállításom, a kedvencek törlődtek, nincsenek előzmények se...
Találtam egy olyan file-t, hogy "startupCache.4.little" ami elvileg ugye a megnyitott és induláskor visszaállítandó weblapokat tartalmazná. Próbáltam felülírni a maival (mert hogy ez még a tegnap esti verzió), de sajnos sikertelenül.
A kérdésem az volna, hogy van-e v.mi lehetőség visszaállítani ezeket (pl ideiglenes mappából), vagy csinál-e v.mi biztonsági mentést az újabb verzió telepítésekor?
Köszönöm előre is a segítséget!

(#40374) qwertly válasza DrojDtroll (#40372) üzenetére

qwertly
(őstag)

Szia!
Neki feküdtem a keresésnek BYTubeD a neve csak megkel keresnem a netten mert már nem elérhető a mozila honlapján,meg is van itt :C

[ Szerkesztve ]

(#40375) DrojDtroll válasza qwertly (#40374) üzenetére

DrojDtroll
(fanatikus tag)

Örülök neki, hogy meglett és köszönöm szépen :R

(#40376) kovy29

kovy29
(PH! nagyúr)

Találkoztatok már olyannal, hogy a Facebook csak privát ablakban hajlandó bejönni, különben ilyen ablakot dob? Windows XP SP3 + 34.0.5 FF.

Eladó Coloud Boom mikrofonos fejhallgató: http://goo.gl/9BVk1F

(#40377) Ozrych válasza kovy29 (#40376) üzenetére

Ozrych
(kvázi-tag)

Ctrl+F5?

(#40378) csako válasza kovy29 (#40376) üzenetére

csako
(senior tag)

A facebooknál nem, de a OneDrive-nál igen (FF 37.0a1, Win8.1), egyelőre még nem oldottam meg

(#40379) kovy29 válasza Ozrych (#40377) üzenetére

kovy29
(PH! nagyúr)

Vótmá, nem lett jó.

csako érdekes.

(#40380) colomb2 válasza Zsoltisan (#40373) üzenetére

colomb2
(őstag)
LOGOUT blog

Szia!

Nekem létrehozott egy új profilt (dev-edition taggal), vagy migrálod a régit az újra vagy egyszerűen használod a régit, profil managerből kiválasztod alapértelmezettnek.

(#40381) Ozrych válasza kovy29 (#40379) üzenetére

Ozrych
(kvázi-tag)

Üres/új profillal működik rendesen? :F

(#40382) kovy29 válasza Ozrych (#40381) üzenetére

kovy29
(PH! nagyúr)

Profil nélkül próbáltam, édesanyám munkahelyén az egyik irodai gép csinálja ezt, nem akartam beleturkálni.

(#40383) Ablakos

Ablakos
(senior tag)

Hogyan tudom az elválasztó vonalakat szerkeszteni? A képen az AiOS-n, de más eszköztáron sem látszik, ha szerkesztésre kapcsolok. (FF34.0)

[ Szerkesztve ]

(#40384) ccH2SO4

ccH2SO4
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Ma reggel böngészés közben lefagyott a firefox, és valamit nagyon elcsesztem, mert ezt írja ki:

"Hiányzó profil A(z) Firefox profil nem tölthető be. Hiányzik vagy nem érhető el."

Próbáltam a gépet újraindítani, leszedtem a firefoxot, töbször újra telepítettem de semmi.
Valakinek lenne ötlete? Már azt sem bánom, ha a könyvjelzők eltűnnek, csak a firefoxot tudnám megnyitni.

(#40385) berivik válasza maxika2004 (#39214) üzenetére

berivik
(újonc)

Sziasztok !

Jelenleg 2 kiegészítő oldja meg a gondot:

Tabs On Bottom
Tabs on Bottom (Australis)

(#40386) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40384) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Rendszer helyreállítás?
Vigyázz, az azóta telepített dolgokra keresztet vethetsz.

(#40387) ccH2SO4 válasza Vakegérke (#40386) üzenetére

ccH2SO4
(kvázi-tag)

Elmagyaráznád azt hogyan kell?
Sajnos nem nagyon értek ezekhez.
Esetleg akinek van még ötlete azt megköszönném.
Azt sem értem hogy milyen telepített dolgok.
Köszönöm előre is a választ.

(#40388) Andie

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Pár napja az a bajom, hogy a googléban és a gmailben nagyon apró mütyür betűim vannak. De nem mindenhol, csak bizonyos helyeken.
Pl: googléban simán rákeresve valamire kijönnek a találatok, alattuk egy 2 soros betekintő szöveg a weblap tartalmába. A találatok kék főcim betűje tökéletes méretű, de alattuk a kis betekintő sorok nagyon aprók.

A gmailben még tragikusabb a helyzet. Minden brutál apró betűs, kivéve ha új levelet írok. Az új levél ablak tökéletes méretű.

Természetesen próbáltam a CTRL+0 -t, meg mindent, semmi nem segít. Ha CTRL + egérgörgő fel -el (vagy + jellel) nagyítok, akkor minden megnagyul, tehát az amúgy jó méretű karakterek meg böhöm nagyok lesznek (levélírás, vagy a google találatok főcíme). Ez tehát nem megoldás. Valami lecsapta egy bizonyos betűtipus vagy paragrafus, vagy nemtom minek a méretét, míg másokat érintetlenül hagyott. De mi lehet?? :F

Samsung Galaxy S III - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40389) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40387) üzenetére

Vakegérke
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vezérlőpult, Helyreállítás. Egyszerű a dolog, pár kattintás az egész, és egy korábbi állapotba hozod a rendszert.
No most a kiválasztott mentés dátuma az érdekes. Amit azután telepítettél, annak búcsút mondhatsz.

(#40390) csako válasza Andie (#40388) üzenetére

csako
(senior tag)

Beállítások, Tartalom, Betűtípus-nál nézd meg, hogy jól van-e.

(#40391) Andie válasza csako (#40390) üzenetére

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Próbáltam. Nem volt ott semmi beállítva, de beraktam Arial 12-t. Semmi hatása. :(

(#40392) donmackó válasza Andie (#40391) üzenetére

donmackó
(senior tag)
LOGOUT blog

Nyomd a ctrl gombot + az egér görgővel görgess (nem lenyomva csak sima görgetés) felfelé. Nálam mindig elállítják a gyerekek.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Wifi + Op3n Dott P4502

(#40393) csako válasza Andie (#40391) üzenetére

csako
(senior tag)

Csökkentett módban nézted már? Súgó -> Újraindítás letiltott kiegészítőkkel

(#40394) pibácsi

pibácsi
(tag)

Sziasztok Blogtársak!
Kérnék tanácsot: az árúkeresőt ha megnyitom, akkor a baloldalon lévő képet nem jól adja be, le van csúszva az eredeti kép alá, de a felette lévő részt üresen hagyja. Így a kép az ott lévő sorokkal takarásban van. Hogy lehet ezt helyreigazítani? Ez pár napja van így, korábban rendesen adta elő a képeket.
Várnám a segítségeteket.
Üdv. Pibácsi

(#40395) Andie válasza donmackó (#40392) üzenetére

Andie
(őstag)
LOGOUT blog

Írtam, hogy ezt próbáltam. Az apró betűk felnagyulnak rendes méretre, ez eddig oké, de ami viszont normál volt, abból óriás betűk lesznek (pl új levél írása, fejléc, stb). Nem az összes betű kicsi, csak bizonyos style-úak gondolom.

csako: próbáltam, dettó.

(#40396) csako válasza Andie (#40395) üzenetére

csako
(senior tag)

Hmm... pár dolog ami még eszembe jutott: sütik törlése, hardveres gyorsítás kikapcsolása (Beállítások -> Haladó), Arial betűtípus újratelepítése (Vezérlőpult -> Betűkészletekbe kell másolni), másik Firefox verzió (pl. Nightly)

[ Szerkesztve ]

(#40397) sz.balazs.95 válasza pibácsi (#40394) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nálam nincs semmi gond az oldallal.
(a képet szerintem elfelejtetted belszúrni. :D )

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.