Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    Lenne par kerdesem. Az egyik, hogy eddig ff 3.6-ot hasznaltam, abban mikor több lap volt megnyitva es be akartam zarni a ff-t, megkerdezte, hogy mentem e a lapokat, vagy siman bezarom, most frissitettem 5-re, es ebben viszont nem kerdezi, es nem is talaltam a beallitasoknal.. lehetseges ez? A masik, hogy korabban ha megnyitottam egy youtube videot idönkent atvaltott a laptop az integralt vga-rol a masikra, amit nem igazan ertek, miert, mikor meg a hd filmeket is siman viszi az integralttal, gondolom ez a flashnek valami baromsaga.. Most viszont mar ha megnyitom a firefoxot egyböl atvalt, nem kell hozza meg youtube video sem.. Ezzel lehet valamit kezdeni? Mert eleg idegesitö volt eddig is, hogy amikor megnyitottam egy videot ezt csinalta, de hogy mostmar böngeszes közben is csutkan pörögjön a venti meg zajongjon meg melegedjen itt nekem a gep az csöppet sem hianyzik..
    Ezt meg kiegeszitem azzal, hogy mostmar hasznalat közben random elödobalja a "Kerem adja meg a szoftveres adatvedelmi eszköz jelszavat" szöveget, mig eddig csak egyszer, megnyitaskor kerte..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák