Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz zozoka79 #160010 üzenetére

    Szia. Nézd pedig egyet kell értsek Tikakukac véleményével. Egy 50-ért vetted és bírt 3-4 évet?? Az is bőven jó, már megérte. Amit vettél volna újba 110-ért az meg széthullott volna valószínűleg, plusz az is valószínű, hogygyengébb is lett volna, de erősebb semmiképpen sem. Na ha most is veszel 50 körül egy masinát, még akkor is ott vagy hogy bőven jó. Hidd el nem véletlen ezt mondjuk. Kijelző amúgy szerintem 15-30 közt megvan nagyon sokat is írtam, attól függ, hogy új v bontott. Mi volt még a baja? Miből eredt a hiba? Vagy lehet pont nem jó állapotban lévőt vettél... stb ezek is sokat számítanak. Nah meg h mennyire volt rá vigyázva :) Nem köteked, csak leírtam :D

    [ Szerkesztve ]

  • Tikakukac

    titán

    válasz zozoka79 #160010 üzenetére

    Persze, hogy tévedhetek. De sajnos jelen esetben is igen meglepne, ha tévednék :B

    Na kicsit bontsuk ezt a másikat:

    múltkor is kérdeztem valahol milyen gépet vagyek,lenovo x201et javasolt valaki i3as procival.

    x201 i3-al... nem tudom mikor volt a múltkor dátumilag, ez fontos lesz majd

    megrendeltem használtan netről,3-4 évet bírt,most sz.rt be,kijelző hiba,nem éri meg megcsináltatni.

    Azért egy TN kijelző nem hatalmas összeg beléjük, 5-6k-ért dobáltam apróra őket vasvillával éveken át.

    plusz más bajai is voltak..50 ezer volt asszem.

    Akkor azt jelenti, hogy havi ezer forintért volt géped 4 éven át? A kijelző kukás gép így is ér 10k-t legalább, ergo lassan ott tartunk, hogy szotyiba került az egész.

    úgyhogy érthető,hogy nem fogok többet használt ipari hulladékot venni,ami egy két hozzáértő számára a jobb vétel az újjal szemben.

    Ipari hulladék, ahhaaa. Nem. Amit most akarsz venni, az az iszonyatos ipari hulladék, szerencsére még jó drága is.

    De mivel teljesen nem értem mi a gondod, ezért ezt a szálat én hagynám is.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák