Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz 159 #8113 üzenetére

    Éppen a 13.3-asok drágábbak mint a nagyobbak:) Elméletileg a HD 6550 lenne a leggyorsabb, tekintve hogy 400 számolóegysége van, a 2 másiknak 40..de az órajel sem mind1, viszont gpu-n könnyen lehet dobni 100-200mhz-et gond nélkül, pár W-tal fogyaszt többet úgy a kártya.
    A lenovo is jó árban van 160-ért W7-tel, le kell csekkolni megvétel előtt a serialt neten és megtudakolni a lenovotól hogy kér-e blokkot a vásárlásról, gondolom 160k-ért fű alatti cuccról van szó.

    78zolika: Hogyne lenne jobb, reggelire megeszi:) Az i3-ak c2c erősebbek nagy átlagban mint egy athlon2 x4.

    szerk: Ha n5010 akkor i3 380 + hd5650 kombó 145k-ért, mellé +2GB ram 5k-ért, nyugodtan mehet rá x64 W7, sőt hivatalosan csak az támogatott, de x86-ost is meg lehet oldani. Kicsit drágábban de kisebb tudású vga-val XPS 501, cpu ugyanaz, vga vmivel lassabb, de alu borítás és minőségi gép helyszíni garral, legjobb hangszórókkal ami van notebookban ilyen kategóriában. Kicsivel drágábban az új változat 502x, az már SaB procis, gt540m vga-val ami kb 5730 szint, W7-tel 227k..tehát majdnem egy árban van az 501-gyel, ahhoz nincs W7. XPS-eknél azt még tudni kell, hogy a külső vga-t le tudják kapcsolni, az inspironok nem.

    szerk: Z86: Ez tévhit :P Én is raktam rá x86-ot, maguk az alapdriverek még xp szinten is támogatottak, egyedül a wifi, BT, webcam lehet specifikus, de mindre találtam megoldást, csak wifinél kellett kicsit gondolkozni.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák