Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    válasz NathanCullen #25776 üzenetére

    Ezt most nem személyeskedésként, de az utóbbi időkben eléggé elszaporodtak a HSZ-eid.

    Érdekes módon, aki szereti az AMD-t, az már elfogult, ha van gépe, ha nincs.
    Neked viszont megrögzött mániát, hogy az i3 a legjobb. Ez az állítás meg is állná a helyét, ha nem lenne pl az A6. Oké-oké, láttam, hússzor leírtad már, és én is tudom, nem erősebb az i3-nál.

    De te itt megrögzötten állítod azt, hogy konkrétan szerinted egyik Llano sem erősebb az i3-nál. Evvel azért veszekednék.

    Grafikus teljesítményben a Llano APU+Dedikált VGA dob a teljesítményen, míg az iHD3000 nem tud összejátszani sem az nVidiával, sem az AMD-vel. És ha hiszed, ha nem, sokat tud számítani az a kis plusz.

    Úgyhogy javasolnám, hogy mielőtt mindenáron fényeznéd az nVidia - Intel kombót, járj utána a témának. Mindaddíg, míg nincs tapasztalatod mindkettőről, ne írj baromságokat.

    (Most jöhet, hogy én még csak újonc vagyok itt, mért jár a pofám, stb. Meg az is, hogy AMD tulaj vagyok. Sőt, lehet velem veszekedni, mert én hülye vagyok hozzá stb... :DDD )

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Aktív témák