Aktív témák

  • biglion-lord

    tag

    válasz biglion-lord #22264 üzenetére

    Sziasztok!
    Korábbi segítséget köszönöm csak nem volt időm ide belépni írni.
    Vettem 1 acer ASPIRE 5750ZG típusú gépet és rendszer nélkül viszont olyan problémám volt hogy nem tudtam megtelepíteni sem a biosba belépni.
    Win7 telepítése fel ment úgy ahogy kell, de mire indította volna a rendszert csak újra indítást csinált egymás után semmi mást és egyre nagyobb hibákra panaszkodott, a rendszer meg eltűnt, míg újból már a win7 telepítést sem tudtam végrehajtani. A megoldás: először is a bios belépésénél a bekapcsolás pillanatában F2 mert olyan gyorsan túl ment, hogy észre sem vettem így nagyon figyelni kellett. A telepítést úgy tudtam megoldani, hogy elővettem az XP-t gondoltam a puding próbája az evés, lám sikerült a rendszer is elindult aztán az XP után raktam fel a Win 7-et formázással meg ahogy kell, így tökéletesen megy. Korábban olyan érdekes jelenséget mutatott a gép hogy 2 ismerősöm is azt mondta vigyem vissza mert valami hibája van nem boldogultunk vele, olyan hibákat mutatott ki ami belső hibára utal. A lényeg végül az XP segített persze kínomban próbáltam hátha az rá megy. Gondoltam ezt meg osztom veletek, ha valaki hasonló problémába ütközne. Nektek meg köszönöm a segítséget.
    További szép napot mindenkinek.

Aktív témák