Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tikakukac #91429 üzenetére

    "Én inkább mondanám úgy, hogy leadtak a kínainak egy specet, kértek rá 500k darabszámra egy árat..."

    Terelés. A lényeg, hogy gaming grade alkatrészekből áll össze, irodai cuccokba szimplán nem szoktak ilyen szintű szenzort és wirelesst rakni, de ha nem hiszed el, akkor nyugodtan végigmehetsz a világ összes, kifejezetten irodába szánt egerén egyesével, érted. Nem a fejlesztési/gyártási procedúra mikéntjét részleteztem az előző posztban, hanem csak magyarázattal karöltve leírtam, hogy irodaira "átmatricázott" gémer motyót vettél a kategóriától való idegenkedésed ellenére, és nem olyan "kevés" pénzért, mint gondoltad róla. Ennyi, ezen nincs mit variálni.

    "Oké, jöhet az ár-érték bajnok irodai egér, still várom a listát, már rendelem is be őket sorban"

    Megintcsak terelés vagy félreértelmezés. Világosan leírtam a szándékom, amit nem írtam, azt nem is akartam írni. Az igényeidhez nincs best buy (ha azt a Gigát nem számítjuk annak), csak túlárazott cucc, és abból se sok.

    "A gond, hogy a célunk egy olyan alacsony kerítés mögött van,"

    Én azt világosan értem, de általánosságról beszéltünk, nem a te konkrét esetedről, ott pedig 100 százalékig igaz, amit írtam.

    "Hanem, hogy elvben felső ligás egerek konkrétan sz@rok ;]"

    Vagy csak te vagy helikopter, mindenki más meg szitakötő. ;]

    "És eljutunk oda ahonnan kezdtem: nem lehetne akkor ezt a sok sz@r helyett csak szimplán használható perifériát gyártani a gémereket meg megfullasztani az RGB ledekkel? Csak egy tipp."

    És visszakanyarodunk oda, amit erre akkor válaszoltam: meg kell beszélni a gyártókkal, de előtte néhány millió vásárlóval is meg kéne vitatni a dolgot, hogy változtassanak az igényeiken/ízlésükön.

    A cégek piaci igények alapján gyártanak, ha látják, hogy valamit visznek, mint a cukrot (a te igényeid nagyon nem ilyenek, szóval pech; az enyéimre sem volt igazán sok alternatíva 2018-2019-ig, egy igen lényeges tekintetben meg konkrétan egy, de az meg elképesztően kicsi volt a kézméretemhez), akkor azt fogják nyomni futószalagon, márpedig a gaming grade hardver nagyon kelendő, és a szabadon futó görgő nyújtotta szolgáltatás vagy az extrém ergonómiát igénylő körülmények kivételével bármilyen felhasználásra hatékony, nem csak játékhoz.

    Az RGB és társai nem kitétel ahhoz, hogy valami gaymer legyen (konkrétan pl. a mostanában asztalon váltogatott egereim – 6-7 modellről beszélünk – közül egyiken sincs), és szép számmal akad ilyesmitől mentes, visszafogottan ízléses alternatíva, ami a legkomolyabb irodai környezetben sem hat idegenül (pl. összes Zowie/Vaxee/Ninjutso, némelyik Logitech és Razer, a nem átlátszó/áttetsző burkolatú Endgame Gear egerek, van egy-két Corsair, illetve már G-Wolves is , Pulsar X2, esetleg fekete vagy fehér Lamzu Atlantis stb – szóval bőven van alternatíva, és egyre több).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák