Új hozzászólás Aktív témák

  • grigo

    őstag

    válasz jaanoo89 #91244 üzenetére

    Én anno nem vettem milcet mert megfogtam és kényelmetlen volt. Plusz lebeszélt az eladó is a MM-ban a kis tükör nélküli gépekről. Naná, hogy hazamentem hogy 600D-vel amit kb 3 évig használtam aztán jött a milc vonal. Kényelmetlen volt minden mint egy három számmal kisebb gumicsizma, de úgy voltam, többet a fogás nem fogja meghatározni az életem. Sony A7 lett, szörnyen szenvedős két hét után fel se tűnt, hogy nem tükrös dög, de úgy voltam, hogy ennél lejjebb soha nem adom. Két év múlva jött az e-m10 és a mai napig szívesen használom, de úgy voltam, hogy ez már tényleg a legalja. A héten ránéztem, hogy vannak árban az rx100-asok :DDD

    Nagy kezem van, nagy ujjakkal szerintem, de bármit meg lehet szokni ha van miért megszokni. Szenvedés sokszor egy új telefon is, egy új autó stb. Anno megbolondultam, hogy ios menüjétől, hogy hogy lehet itt vissza lépni. Aztán ma már fel sem tűnik, ahogy a sony menüje sem....

    Ja és most pedig azon gondolkodok, hogy mennyire tudnék kibékülni a pana színekkel ha esetleg az új családtagot videózni is szeretném nem csak fotózni. Messzire jutottam a nagy műanyag batároktól.

    Ezzel semmit nem akarok mondani, csak leírtam :)

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Új hozzászólás Aktív témák