Aktív témák

  • kecskesadam

    csendes tag

    Üdv mindenkinek,

    okostelefont vennék mostanában, a pénzügyi része nem érdekes, nem magyarországi előfizuval lesz (szóval vadul lehet gondolkozni :D ). Csak tájékozódni szeretnék, mert azt tudom, mit várnék el tőle, meg azt tudom, hogy az előző telefonom 6230-as volt... Illetve még most is :D szóval már jó ideje nem követem a fő csapásirányokat.

    Szóval egy gyors telefont szeretnék (oprendszer/vas kérdése nyilván, olvastam valamit az androidról is), ami tud wifit, minél teljesebb körű böngészőt, Voip kliens menjen rá (pl fringe), és ha tudna plusz költség nélküli gps-t (sajátot vagy Igo-t vagy akármilyet), az szép lenne. Zene része nem érdekel (komolyzenész vagyok, nekem egyik se jó :DDD ), viszont ha tudna normálisan fotózni, mondjuk legalább 2 Mpixel és azért lásson kicsit sötétben is...

    Van egyáltalán ilyen? :DDD Néztem Iphone-t, N97-et (eddig csak nokiáim voltak, mindig elégedett voltam), de csak reklámokból tájékozódom, szóval nyilván a kínálat nagyját nem vettem észre. Tudnátok ajánlani egy párat, amit érdemes lenne közelebbről megnézni? Előnyei, hátrányai esetleg. Köszönöm előre is! :R

Aktív témák