Keresés

Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #20049 üzenetére

    Maximálisan egyetértek. :R

    GEPESZ66: igen, igen. Nálam azért más mert skin-t cseréltem, de az csak angol és orosz nyelvűn támogatott vagy ha találsz multilanguages skint akkor talán magyaron is megy. Skineket Kaspersky fórumon találsz.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

  • blattida

    nagyúr

    válasz Fire/SOUL/CD #20049 üzenetére

    Miért ne tesztelhetnék?
    Értesítik az egyes cégeket a tesztről és az eredményekről, már a megjelenés előtt.

    Rendesen leírják a metodikát, a miérteket és a kapott értékek magyarázatát. Az már más lapra tartozik, hogy sokan csak a végeredményt nézik meg, de erről nem a tesztelők tehetnek, szerintem.
    A legtöbb szereplő koránt sem először tesztelődött, nagyrészt visszajárók.
    GData pont arra jó példa, hogy a két, egyébként jó keresőmotornak és adatbázisnak hála, szignatúra alapú felismerésben nagyon jó, de a proaktív vonala fos, már elnézést.
    Hasonló a helyzet az avira-val is, de ők már próbálkoznak, hiszen látják, hogy erre a megközelítésre és védelmi rétegre is szükség van.

    Amiket ajánlasz azok jók, főleg a külön páros.
    Igen, a KIS olyan, amilyen, szerintem ez nem is fog hamarosan megváltozni, mert ötleteik és innováció van, csak a keleti mentalitás miatt ugyanoda szarnak, ahol esznek, értsd, hanyagok és bizonyos értelemben igénytelenek, de erről nem egészen ők tehetnek...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Aktív témák