Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    válasz bbmt #33899 üzenetére


    A kábeleket majd rendesen elvezetem, de előtte meg kell toldanom őket mert iszonyat rövidek. Valahova tervezek egy 2.5" HDD tartót is, de azt nem mostanában fogom megcsinálni. Illetve a vidikari mellett levő ventihez is toldat kell, hogy elérjen a csatiig, meg szerintem azt is kicserélem mert így ránézésre is hangos. :D

    Az ATX táp belseje rendesen a helyére ment, pont befér. A saját csatiját meghagytam illetve felhasználtam mert ott található egy biztonsági kioldó amit nem akartam elhagyni, az áttétele meg elég problémás lett volna. A ventik is jól működnek, szépen felpörögnek ha terhelés alatt van. A szigszalag és a wago az gyorsba lett odatéve, később rendesen megcsináltam... :D

    Már csak az előlapi csati maradt vissza, meg a venti amit jöv. héten megcsinálok ha lesz időm (meg ha kifigurálom hogyan kell bekötni a panelt), illetve hátul egy custom backplate, hogy azért ne legyen olyan gány. Remélem nem csapágyas a venti, jó lenne ha nem lenne iszonyat hangos és nem kellene cserélni...Kell a vidikari mellé mert eszméletlen meleg van arrafele. :N

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák