Új hozzászólás Aktív témák

  • filmesember

    csendes tag

    Jónapot urak.
    Régebbi problémám volt egy hackintosh összerakása. Ez meghíusult, inkább vettem egy IMAC-ot(naom olcsón jutottam hozzá). Nem felelt meg a teljesítménye, ezért újra bepróbálkoztam pc-re telepíteni. Rengeteg utánnajárás és mindenféle verzió letöltése után letöltöttem eg retail 10.6.3 as lemezt. Elsőre felment, minden tökéletesen működik.( hihetelen módon van hang kép hálózat firewire ennél nem is kell több). Működnek a célzott szoftverek hibátlanul. Egy problémám volt. az indításhoz kell az iboot cd, mert nem akar elindulni merevlemezről. felraktam a multibeast-et, mst már elindul, de se hang, se hálókártya, pedig csak a chameleont raktam fel vele. Na mind1, újraraktam a gépet, de azért jó lenne ha nem kéne minden indításnál cdről bootolni, és ha ez már működne, akkor jó lenne ha a másik vinyón lévő win 7 is választható lenne. Erre tud valaki ötletet adni?

    Gépem: Gigabyte GA-H55N-UD2H, i650 proc, 2*2gb ddr3 1333mhz ram ,GF8400GS, optiarc sataDVD, MACvinyó 500gb samsung, WIN vinyó 1tb wd green

    Előre is kösz

Új hozzászólás Aktív témák