Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz ---Lasali--- #39443 üzenetére

    Jó sok linket raktál be, átnyálazom majd őket. Igazából a kompozit anyagok egy nagyon jó és veszettül érdekes téma, azért azt látni, hogy rengeteg lehetőség van bennük. És zömmel a könyv is megmondja a frankót, de hát vannak helyzetek, amikor az se jön be, nyilván emiatt kell tesztelni. Itt jön a képbe, hogyha kimarad a normális tesztelés, akkor jöhet a bibi, de ezt a hibát én sem értem, hogy csúszhat a képbe.

    A túlárazásról ne beszéljünk, szerintem is átesnek a ló túloldalára, pedig nekem aztán nincs sok tapasztalatom. Van egy határ, ami elég magasan van, de azért sokak által elérhető(minőségre és árra gondolok), ami fölött már szvsz. vicc az egész, a bringáson múlik az az ici-pici plusz, nem a mínusz 3 grammon és szebb festésen. Amúgy is a bringáson múlik a nagyja.

    Egyébként visszatérve az első bekezdésemre, hogy miért nem tesztelik ki adott esetben normálisan - mert úgyis megveszik. Sajnos.

    mod:

    Na meg Cathfaern is rávilágított, a szintetikus teszt nem egyenlő a tereppel sosem.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák