Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Most olvastam Bikemagon a téli biciklizős cikket, viszont egy kérdés megválaszolatlan maradt nekem.
    Téli felszerelés az rendben van, viszont nem tér ki a cikk arra, hogy koszos és akár büdös is lehet az ember a csapadék felverődéstől.
    Ezt ti hogy oldjátok meg?
    Nekem már "nyáron" is gondot okozott a suliba járás, mivel én ha tekerek, akkor gyorsan teszem azt, nem tudok szuttyogni. :) Viszont óhatatlanul is leizzadok - mindig - és ehhez nekem bizony mezek kellettek, hogy hamar leszáradjak és ne legyek egész nap büdös.
    Na már most, néha azért kissé cikinek éreztem, h a biciklizés miatt gyakorlatilag hanyagolom a ruhatáram 90%-át, mivel mindig ugyanabban a pár pólóban és nadrágban közlekedtem. :U
    Ez télen azért hatványozottan érvényesül szerintem, nem igaz?
    Hisz a téli felszerelésre Bikemagon is egy 40k-t írtak, viszont gondolom ebben még nincsenek váltócuccok. De még váltás ruha sem megoldás egy adott napra sztem, mivel az nem megoldható, h még ruhát is vigyek magammal suliba. Ami rajtam van, az meg elázhat, felverődhet rám a dzsuva, büdös lehetek, ilyesmi.
    Na ilyenkor mi a jó megoldás?
    Nekem nem jut eszembe olyan kompromisszum, ami a biciklizés felé billentené a mérleg nyelvét. :F

Aktív témák