Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    De jó, hogy felhoztátok ezt az iPad-iPhone témát.
    Nos, én egy iPad 2 és egy iPhone 4 boldog tulajdonosa vagyok. Az iPadet eszemben sincs elpasszolni, az marad mindenképpen. Viszont egyre jobban arra jutottam a napokban, hogy a 4 -et lecserélem egy 3GS -re. Nézzétek meg a használtpiaci áraikat, majdnem kétszer annyi az I4. És kicsit fusztráló érzésem is van néha, amiért egy 100 ezres telefont hordok magamnál nao mint nap.

    Hogy miért cserélném le?
    A 3G/3GS design a mai napig nálam körözi az I4 -ét. Fogásra, külsőre, stb...
    Mindenre elég lenne a 3GS is. Nagyon alap játékok kellenek csak, mivel ott az iPad (doodle jump, fruit ninja), e-mail, mobilnet, gyorsan megnézek valamit a netenre használom az iPhonet.
    Két fájópont lesz, a kamera és a retina display.

    Hazudnék, ha csak azt mondanám, ezekért cserélném le. Van egy kisebb tartozásom valaki felé, amit nyárig rendezhetnék, de mivel gyűlölök tartozni, a két telefon különbségéből inkább kifizetném.
    Aztán a 3GS -el ellenék egy ideig, és ha kijön az új iPhone, vagy arra, vagy egy jóárasított 4S -re lehet be is neveznék... :)

    Androidos csodákból csak az S2 jöhetne szóba, de mivel az I4 árában van, mellőzöm.

Új hozzászólás Aktív témák