Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Megosztom a tapasztalataimat, ha nem gond. Külföldön dolgozom, szinte mindig más országban, így nagyon sok helyen megfordultam. Nem egy olyan helyen, ahol úgynevezett kempingben, lakóházakban laktunk, de közös volt mondjuk a mosoda. Ragozhatnám, de a lényeg. Németben, Benelux-ban, Dániában, de még Norvégiában is a legtöbb helyen Miele gépek vannak. Eszméletlen, hogy ezek mit bírnak. Egyik ottani szerelővel beszéltem, aki a kempingbe karbantartó volt, hogy a Miele gépek ipari minőségűek, mindegyik darab ennek tudatában készül. Abban a lakóparkban nagyjából háromszázan használtuk azt a mosodát, amiben 4 mosógép és négy szárítógép volt. Ezek - nem vicc - non stop, 24 órában mentek. Nagyjából 13 hónapot voltunk ott, amíg a project tartott, de azokat a gépeket nem cserélték. A karbantartó csávó mondta, hogy ráadásul ezeket nem újonnan, hanem lomis helyekről vették, használtan. :D.
    Találkoztam én is Bosch, Siemens, de még Philips gépekkel is, azokkal sem volt akkor per pill bajunk, az is igaz, hogy nem a legalapabb gépek voltak. Szóval úgy gondolom, hogy mint alternatíva, nyugodtan lehet vele számolni.

Új hozzászólás Aktív témák