Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Bibby #27986 üzenetére

    mikor hazaertem 103,5 kilot nyomott a merleg :Y most mar 108 vagyok, vettem 4 kilo feherjet, es rengeteg hust eszek. a karom brutalisan kicsi :O formajanak koszonhetoen viszont nagyobbnak nez ki. nagyon ossze kell kaparnom most magam, remelem nem ujul ki a serulesem. :U elso edzesen 90ig mentem fel, 8 ismetles ment, a vege olyan 115-120 fele lehet talan jelenleg, heti ketszer fogok edzeni mellre vallra tricepszre, combbicepszre, 1 atmozgato edzes bicepszre. es hatra semmi. fekvenyomast edzesenkent 10 kiloval emelem, aztan meg majd ami a csovon kifer:)
    a feherjebevitelem nagyon magas. a ch-ra is probalok figyelni. max egy kajalasnal van szemet ch. de ma pl egy sincs:) reggelre vettem zabpelyhet, errol lenne is kerdesem mert sose hasznaltam meg. es nem is erdekelt. szal miert kell reggel enni? betolt barmit is? elvileg gyors felszivodasunak kene lenni, holott ha jol tudom eleg nehez emeszteni es inkabb a rosttartalma a fontos. van-e ertelme tobbszor is enni napkozben?

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák