Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tosee

    őstag

    válasz abéla #2002 üzenetére

    Véleményem szerint a könyvtár nevével megegyező fájl fog kelleni! A többi valószínűleg a hozzá tartozó 2gb os szeletek esetleg az MBR! (de javítson ki valaki, ha tévedek...)

    Esetleg valami módon ezzel a prg-mal (9.0 express free) is meg tudnám változtatni az eredeti backup partíció méretét(80gb) az új 1tb-os hdd-n vagy ehhez a fizetős verzió kell?
    Az partíció új méretét a visszaállítás során lehet megadni / testreszabni! Ha jól emlékszem akkor működik a free verzióval is!

    mivel a paragon free verzió ezért kérdezés nélkül szétszabdalta 2gb egységekre...
    Azt viszont nem tudtam, hogy a free automatikusan szétmetéli a fájlt!

    A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz abéla #2002 üzenetére

    Hali!

    Az arc_ kezdetű fájl kell kijelölni, ezután a következő ablakon, attól függően, hogy korábban bejelölted a first track-ot vagy sem, lesz egy Basic Disk 0 lehetőség is, de értelem szerűen, a Primary partíciót válaszd.
    (ott lesznek a partíció adatai, neve, típusa, mérete, stb)

    Nem kell az új HDD-t partícionálni, úgy ahogy van egybe mehet a gépbe. A RESTORE elindítása során, meg fog jelenni egy ablak, ahol egy csúszkával lehet a méretet állítani(hogy ezt a Free is tudja-e, arra nem emlékszem)

    Tosee
    Pár HSZ-el korábban írtam, hogy hogy lehet kikapcsolni a darabolást. Azért ez az alapbeállítás, mert az a fránya Level1 ISO...(Tudom, már kiveséztük, lehet állítani, de azt meg nem mindenki tudja, darabolva meg teljesen mindegy, milyen módba ír valaki....)

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák