Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnibal

    tag

    Hello Mindenki!

    Szeretnék segítséget kérni, nem tudom, hogy a legjobb helyen járok e a kérdésemmel, de nagyon remélem igen mert sokat keresgéltem nem találtam jobb helyet,...

    Tehát szeretnék a közeljövőben egy bluetooth-os In-Ear headsetet venni. Egy iPhone 6-al fogom használni leginkább elektronikus zenét hallgatok (Techno, Minimal Techno, Deep/Tech House, Chillout).

    Az alábbi tényezők fontosak:

    - tiszta szép hangzás, mély preferált!
    - fekete kell legyen
    - mivel sokat bkv-zok lehetőleg ne essen ki a fülemből ha rohannom kell :)
    - 35.000 Ft a max amit költenék rá
    - vezérlőgombos legyen
    - ne külön egységbe kelljen beledugni a zsinóros fülest

    Remélem valaki elolvassa az iromáynomat és tud is javasolni valamilyen megoldást.

    Ami lestem talán EZ, de nem tudom mennyire lehet jó?!

    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

  • barnibal

    tag

    válasz Csari93 #61002 üzenetére

    Hey!

    Meglestem amit küldtél,... nem tűnik túl minőségi darabnak, de nem török látatlanban pálcát felette. Amit el tudok mondani már ránézésre, hogy mivel nincs semmi ami a fülcimpába szorítsa a dugaszt állandóan ki fog liffenni, illetőleg nagyon közel van a távirányító a dugaszhoz és szerintem kezelhetetlen. De még 1x mondom sajnos nekem sincs tapasztalatom. :N

    Ha találsz valakit aki tudna személyes tapasztalatot mondani akkor kérlek küldd el nekem is!

    Köszi, Üdv!

    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

  • barnibal

    tag

    válasz #16820480 #61011 üzenetére

    Köszönöm szépen, az infót és, hogy másodmagaddal reagáltál is az irományomra,.... és bocs, hogy ilyen későn válaszolok, de nem tudtam netközelben lenni hamarabb.

    Szóval a Sony még jó is lehetne, de sajnos hallgattam több ilyet meg már korábban és borzalmas hangja van amire nekem kéne sajnos :( Illetve a gallérra csíptetve nagyon lehúzz azt és ugyanannyira idegesít mint a zsinóros.

    Amúgy sajnos nem volt alkalmam kipróbálni olyan BT fülest ami mondjuk olyan mint amit linkeltem. Az a baj, hogy nagyon kevés hely van ahol ki lehet próbálni ilyesmit és így nehezen lehet kivitelezni a vásárlást ami jó vétel is. :(

    Mindegy azért még 1x nagyon köszönöm a segítségedet!

    Üdv!

    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

  • barnibal

    tag

    válasz Bornie127 #61332 üzenetére

    Szia Barnabás,

    kedden kapom készhez a JBL Everest 100 BT-met tesztelek néhány napot és írok neked, hogy tudjál dönteni. Olvastam egy másik oldalon a Reflectek nagyon kevés mélyet tudnak kitolni és az üzem idejük is nagyon béna az illető szerint 2-3 óra alatt full töltésről 0-ra apadt.

    Amint meg van írok neked priviben és ide is közzé teszem a tapasztalataimat, hogy mindenkinek legyen szélesebb tapasztalata ezáltal, bár persze ez szubjektív.

    Én kimondottan keményen elektronikára kerestem fülest (minimal techno, deep/tech house, chillout stb,...) elvileg ebben USA-i JBL oldalon lévő vélemények szerint nagyon jó.

    Kényelem és akku miatt is fontos, hogy ezt választottam, és kicsi a világ de valószínű, hogy hasonló forrásból tudunk beszerezni JBL termékeket. :))

    Addig is kicsi türelem még, és jelzek hamarosan!

    Üdv,
    Barni

    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

  • barnibal

    tag

    [L:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]Hello mindenki, nos, meg van a JBL bluetooth füles! JBL Everest 100 BT :C

    Ahogy ígértem megosztom veletek az első benyomásokat, de nem teszt csak előszó mivel ma kaptam meg!

    A szokásos patika csomag a JBL-től, nagy doboz, benne minden jóval. Füles frankón elhelyezve, alatta töltőkábel- (ami nem túl hosszú sajnos ), kis golyó szilikonok, tartó szilikonok, és leírás.

    Az összeszerelés nagyon jó, nagyon jó az anyaghasználat, kényelmes viselet, nagyon jól passzol a fülembe, jó szorosan bent van, fejrázás esetén sem esik ki, Így sportoláshoz totálisan jó!

    Telefonálásra egy nagyon picit néha recsegős - ( ez Valószínűleg a Bluetooth kapcsolat nem tökéletessége miatt van, bár érdekes mert zenénél nem hallani egyáltalán ilyet ), de jól használható, hangminőségre nagyon jó a mikrofon is nagyon jó a távirányitót kicsit nehezebb használni eléggé szorosak a gombok.

    És akkor utoljára a lényeg, zenére nagyon jó a cucc! A legendás JBL hangzás nagyon jó mélyek, a magas enyhén durva, a közép tartomány pont jó! - ( nekem tesztelésnél: Richie Hawtin DE9 az etalon )

    Összességében ez az első benyomás. Majd jelzek még, hogy egyéb zenéken milyen illetve az üzemidőről.

    Még valami a kapcsolódás nagyon pro, bekapcs majd azonnal kapcsolódik, energiatakrékosság miatt (ha nincs használatban . se telefonálás, se zene ) 1 perc után kikapcsol bontja a kapcsolatot, bekapcsgombot nyomvatartod 1 second és megint kapcsolatban van, nagyon komoly. Nekem iPhone 6 -osom van ezzel nagyon jól működik.

    És akkor az ígért képek:
    [L:/dl/upc/2016-02/17/405367_xu8ozoreo02rbhnb_image_9.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_xu8ozoreo02rbhnb_image_9.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_rgq3hnwashmpydj0_image_10.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_rgq3hnwashmpydj0_image_10.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_bmwdnkknn2npsbvv_image_11.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_bmwdnkknn2npsbvv_image_11.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

    [ Szerkesztve ]

    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

  • barnibal

    tag

    Na ez frankón nem sikerült mobilról, úgyhogy képeket újra pc-ről:





    ,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

Új hozzászólás Aktív témák