Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz barnibal #61000 üzenetére

    Én az ilyen minimál BT füleseket nem javasolnám, ugyanis:
    - nem fér el bennük normális méretű akksi, ezért alig fognak bírni 1-2 órát aktív használattal
    - nem fér el bennük normális elektronika a DA konverzióhoz és füles meghajtásához, ezért vacak hangjuk lesz
    - mivel midnen lényeges alkatrész a fülben ülő részben van, így annak nagyobb a súlya, ki fog billenni a füledből

    Amit már érdemes lenne nézegetni az a Sony SBH50/52/54 lenne, ezek egész jól szólnak, és kényelmes is a használatuk. Nekem egy SBH20 van, ennek a hangminősége nem annyira felemelő, de mivel nekem csak sporthoz kell, így végülis az mindegy, viszont nagyon stabilan megül a fülben, mivel annak a részének nincs súlya lényegében, a vezérlőegységet meg simán tudod gallérra csíptetni, és kész.

    ad4m1337: Mostanában legtöbben a Pistonok kategóriájában vásárolnak/érdeklődnek, de ilyen 50€-ig ott vannak továbbra is a VSD modellek, illetve otthon kaphatóként a Soundmagicek, de ha valami újat szertnél próbálgatni, akkor Astrotec AX35 például, ami hibrid, egész korrekt hangja is van, illetve sima dinamikusból AM700, AM800, stb.

Új hozzászólás Aktív témák