Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Shufny #15010 üzenetére

    Kíváncsi vagyok a mélyebb benyomásokra. Szignifikáns különbséget én még semmivel nem tapasztaltam járatás után, a karakter úgyis megmarad, nekem eddig semmi se fordult ki magából. Fórumon is azt írták amit te, hogy megmelegítették kicsit alulról.

    Earsonics annak ellenére, hogy francia cég egy dealert sem tart Európában, az oldalukról az SM3 meg marha drága. Amerikában olcsóbb lenne sokkal, de tartok a vámtól, ott már sok lenne és fájna, és ütném az 500$.
    Westone-nak nincs a környező országokban, dedikált audiológusa a customhoz, a nélkül meg nem megy. UM3X vagy a 3 hááát... erős talán talán, de nem vagyok benne biztos, hogy az általam írt elvárások illenek rájuk.

    A Vsonicot amit linkeltél megpilláztam, de Clie azt írta, hogy unalmas, mindenestre betolta a listáján a triplefi mögé 2.-nak. :S ???
    190SGD ~ 30e Ft az nem vészes mondjuk.

    Monster... kábelgyártó cégtől fülhallgatót... :D ... Itthon meg az a hínáros Hama forgalmazza... hááát... Turbine Pro egy közepes talán... kutatok utána kicsit azt hiszem.

    A Miles Davis iszonyat undorító :D és jazz ugye az ihletése... itt ki is esett, ja és mocskosul hamisítják is.

    Köszi, van még valami ? :D

Új hozzászólás Aktív témák