Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz Yeffy #32390 üzenetére

    Sztem ez nagyon függ a zenétől is, amit hallgat az ember!
    Több elektronikus zenémből sztem nem hallanék ki sokkal többet egy 1000$-os fülessel, mint egy 100-200$-ossal. Persze pl koncertfelvételeknél biztosan bőven lenne különbség! :K

    Amúgy tippre ezeket tudnám Neked ajánlani. Akciós árral (szállítást is beleszámoltam) beleférnek a keretedbe! :))

    MEElectronics M6 - fül mögötti kábelvezetés, erősen múly-túlsúlyos, (#29150) Arween
    MEElectronics M9 - én ilyen használtam, sztem nagyon szépen szól (sok méllyel rendelkezik ez is), csak nekem zavaró a merev kábele (de pont emiatt nehezebben is fog eltörni)
    Brainwavz Beta - nem rossz, de megoszlanak róla a vélemények
    Brainwavz M4 - V karakterű füles, de többeknél viszonylag hamar megadta magát a kábel, (#28214) szezso15
    Brainwavz M5 - kiegyenlített hangzás, rosszat szinte nem olvastam róla, (#27086) crgriseus7
    M4-M5 ről még itt egy gyors kis szösszenet: (#28193) nrc
    Soundmagic E10 - mély orientált ez is, de erről keveset olvastam...viszont itthon is lehet kapni!

    A külföldi vásárlástól nem kell félni! Nem mondom, hogy sokat vásárolok külföldről (havonta 2-3, különböző webshopok és e-bay), de eddig szerencsére minden ideért! :K

    Van aki ingyen szállít ide is (pl Mp4Nation), de a Meelec-nél is csak 8$ a házhoz szállítás!

    Kérdezz bátran, remélem tudok segíteni!

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák