Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #14176 üzenetére

    Látom mással is kötekszel azért rendesen, és nem csak engem "tisztelsz" meg a pökhendi bicskanyitogató stílusoddal. :(((
    Sztem vágd át a torkát, mert a Beats-et jónak tartja (én is csak jókat olvastam róla egyébként), és mert olyan fülesről érdeklődik ami iPhone mellett van. Még csak nem is azt mondta, hogy megveszi, csak érdeklődött hogy mi a tipusa.
    Őszinte leszek...Ebben a topikban, és ebben a jó társaságban szinte te vagy az egyetlen troll, aki állandóan bomlaszt.
    Ha nem megy a kommunikáció miért válaszolsz?? Vagy miért nem vagy read only??

    mod:
    Jah..Még a hibás, mert elsőnek mert szólni, hogy fejezd be mi?
    Azt felejted el, hogy benéz valaki, és az első hsz-e után leugatod, nem rólad lesz meg a véleménye, hanem hogy milyen "segítőkészek" és "kedvesek" a füles topikban.
    Persze. Sértődj meg -re, minden okod megvan rá, nehogy véletlenül elgondolkozz, miért van hogy nem látod a fától az erdőt. :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák