Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    Sziasztok!

    Fülhallgató vásárlás előtt állok. Kaptam egy Philips GoGear kis Mp3-ast (nagyon tetszik, ötletesnek tartom), amihez van egy bedugós füles, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem változott a fülem, amiből ugyanis kiesnek ezek a cuccok. Évekkel ezelőtt próbáltam pár bedugósat, de kiestek. A Philips minőségével nem is lenne bajom, csak ott kellene tartanom a kezemmel......:)

    Az a kérdésem, hogy az "In-Ear" típusú fülesek rendesen bentmaradnak a fülben? Talán az egyémben is? Ki lehet ezt próbálni valahol?

    A minőségről: ahogy körbenéztem nagyon dícsérik itt a XEARS-eket, de 10k-t valahogy sokallok.....(nem is használom minden nap) úgy érzem, hogy egy régebbi Sennheiser is elég lenne nekem 5k környékén, vagy valami más? (ne feledjük, hogy a gyári Philips minősége nekem megfelelő) Mi a véleményetek?

    Üdv: g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák