Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    Az én jóslatom!

    Ha MSC képes megelőzni Hamiltont akkor véleményem szerint tartani tudja így ez esetben:

    MSC,Button,Ham

    - OR -

    Romain véleményem szerint be lesz darálva. Hamilton gumijai hamarabb fognak degradálódni így Button 2-3 körrel tovább lesz képes kint maradni, így átveszi a vezetést. És a végső befutó ez esetben:

    Button, Ham, MSC

    Kis magyarázat tőlem!
    Ferrari
    Amúgy mindenkit meglepett a mai teljesítmény, csak úgy ahogy engem is és Pat Fry-t is. Sajnálom, hogy néha nem tudok a csapattal kapcsolatosan úgy nyilatkozni, hogy ne legyek elvakult. Próbálok, de néha nézzétek el nekem elborul az agyam, ha csak egy rossz szót is hallok arról a gyárról ahol szeretném életem hátralévő részét is eltölteni. Van egy kapcsolatom az egyik mérnökkel így innen tudok pár dolgot. És szeretnék versenyautó tervezővé válni bár ez még jó pár év. November óta tudtam közelebbi kapcsolatba kerülni a gyárral és a csapattal. Bár a csapat részéről rengeteg dolog tabu is. Egy biztos, hogy nem tudom ki Ferrari drukker és ki hiszi még el a blődségeket amiket Domenicali nyilatkozik, hogy türelmét kéri a drukkereken. Annyit tudok, hogy nem valószínű, hogy Domenicali a szezon felében még itt lesz. Pat Fry és társai egyértelműen igen. Mert az nem működik, hogy egy új technikai csapatnak odaadok egy halat ami bűzlik. Igen szenved a csapat ez tény. Be lett ígérve egy autó amelyen Silverstone óta fejlesztve van. És igen 4. éve szenvedünk. Van egy Alonso-nk viszont egy fecske nem csinál nyarat. Kérdésetek van nyugodtan bombázzatok.

    Jaj múltkor a SkyHD miatt érdeklődött valaki. Neki megválaszoltam meg linket is adtam ám csak elkerülte a figyelmét. :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák