Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hunnylander #21440 üzenetére

    ezzel a 107%-os szabállyal szerintem az a baj, hogy a 107% teljesen relatív... (és sok is) pl. vannak rövid/technikás pályák (pl monaco), de vannak rövid/egyszerű pályák is (pl. melbourne), aztán vannak hosszú/gyors pályák (spa) és hosszú/technikás pályák is... arra akarok kilyukadni, hogy ezen a mostani pályán is van több olyan egyenes, ahol izomból lehet döngetni és keveset számít a tudás... (persze azért van benne pár cifrább kanyar is) itt a gyengébb pilóták ( esetleg gyengébb kocsikkal) is képesek beleférni a 107%-ba :K pályánként változik a 107% jelentősége... nekem sem tetszik speciel, hogy a lekörözött pilóták is bele-beleszólnak a végjátékba azzal, ha nem engedik el a gyors kocsit, esetleg balesetet okoznak... jó móka lenne mondjuk egy ilyen szabály: "max. 3 kört lehessen lekörözöttként menni... ha nem képes visszaelőzni ezalatt a pilóta, akkor irány a box és számára véget ér a futam" :K nem kellene azon sírni, hogy a gyengébbek nem mehetnek, de legalább nem is hátráltatnák az erősebbeket... (aztán a szezon végére lehet, hogy pont a megkímélt motorokkal hoznák a versenyeket ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák