Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz D@ni88 #20217 üzenetére

    van még idő vasárnapig... majd felfúrják a maradék párezer széket ;] belefér az időbe...

    nem nagyon fordulok elő a topikban, de szoktuk nézni a futamokat... tegnap nézegettük ezt a pályát és szerintem cifra lesz :K ...rég nem vártunk így időmérőt/futamot...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz skylaner #20220 üzenetére

    mi még nem tartunk ott, csak valenciánál :) pár naponta letudunk 1-1 futamot, ha időnk/kedvünk van...

    a fia bekeményít
    kiszámolták, hogy webber lesz a nyerő (kétlem... szerintem meglepetés lesz)

    ui: azért szépen alakultak ezek a köridők így a szabadedzésen

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    cifra futam lesz ez... kár a sc-ért :( de szerintem így is lesz jópár kipördülés... a boxbejárat meg egyszerűen katasztrófa... csúnyán elb@szták azt a részt szerintem a tervezők...

    még 5-10 körig safety car :O ennyi erővel 55 kört is mehetne... sc-os rajt-cél győzelmet még úgysem láttam...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    piros zászló :O áááá... mondtam, hogy nem lesz egyszerű ez a futam, de erre még én sem gondoltam...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    a koreai légierőnek nincs véletlenül pár fölös harrier-je? fel kellene velük száríttatni a pályát :))

    katasztrófa eddig ez a futam... iszok is egy vodkát... józanon nem lehet ezt már elviselni... ;]

    ui: el kellene indítani a futamot... lehet, hogy nem lennének körrekordok, de aki megnyerné, büszke lehetne magára ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Oliverda #20673 üzenetére

    én ebben úgy hiszek, mint a babonában :) a forma1-ben szerintem jobban kijön az, hogy: "aki képes megnyerni egy futamot, az az egész vb-t is megnyerheti", mint más (nem technikai) sportokban... mellesleg év közben nem lehet átigazolgatni sem meg semmi hasonló...

    úgy vagyok vele amúgy, hogy alonso-t látom legesélyesebbnek, de mivel akármi bekövetkezhet, úgy mindenki esélyes, akinek még matematikai esélye van :K akármi lehet... akár a ferrarik és redbull-ok szétzúzhatják egymást a következő futamon már a rajtnál és akkor hamilton is nyerhet még simán :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Oliverda #20673 üzenetére

    jah, annyit akartam még hozzátenni, hogy poén lenne összetenni ezt a 20évet egy táblázatba, ahol éves bontásban ott lenne a rangsor a 2010 előtti és 2010-es pontosztásnak megfelelően is... :K nekem mondjuk tetszett így ez a szezon, mert nem arról szólt, mint régebben, amikor schumi már a hungaroringen ünnepelhette a vb-címet :) azon a környéken ment el a kedvem a nézéstől, mert nem sok izgalmat hoztak a futamok... túl nagy volt a ferrari erőfölénye... most változott a helyzet elég sokat

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    Fernando Alonso 231 93
    Mark Webber 220 88
    Lewis Hamilton 210 87
    Sebastian Vettel 206 84
    Jenson Button 189 77
    Felipe Massa 143 57
    Robert Kubica 124 48
    Nico Rosberg 122 47
    Michael Schumacher 66 23
    Rubens Barrichello 47 15
    Adrian Sutil 47 15
    Kamui Kobayashi 31 9
    Vitantonio Liuzzi 21 5
    Vitaly Petrov 19 6
    Nico Hulkenberg 18 5
    Sebastien Buemi 8 1
    Pedro de la Rosa 6 2
    Nick Heidfeld 6 1
    Jaime Alguersuari 3 0

    na, gyors összedobtam egy excel táblát és így néz ki az állás 2010/2010 előtti pontozás alapján... azért elég cifra tömörödés lett így 2 futammal a vége előtt :) (remélem nem esett szét nagyon, amit bemásoltam és látható)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #20713 üzenetére

    ezt mondtam futam alatt barátnőmnek is, hogy kivihette volna a kocsit a kavicságyba szépen, onnan talán ki is tudták volna daruzni és sárgazászló-lobogtatással/rádión jelezhettek volna a többieknek, hogy ott legyenek óvatosak, mert valaki kint van... de ehelyett érthetetlen módon visszakormányozta a pályára a kocsit... keresztezve az ideális ívet, ahol jött a forgalom... alonso szépen elkerülte, rosberg viszont jól megszívta :W ...sajnáltam is...

    azért nem akartam beleszólni itt a vitába, mert sokan védték webber-t, én meg nem vagyok egy nagy f1-guru, csak úgy láttam, hogy máshogy is megoldhatta volna... profi módon... más ilyenkor a lehető legbiztonságosabb helyre igyekszik kormányozni a kocsit, nem pedig be a sűrűbe... fura volt az egész, na... (schumi a 3kerekes futamán szépen elkormányozta a gépet ennél nagyobb vízben is... igaz, ő nem a falról pattant le, de a coulthard-dal való ütközés után is megpördülhetett volna)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proof88 #20811 üzenetére

    talán hazafelé találok egy 80karátos gyémántot... :) ...szép dolog az álmodozás

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    f1.com-on van live timing meg (ingyenes regisztrációval) elérhetőek jobbnál jobb videók a pályákról meg onboard körök :K gondolom nem sok embernek mondtam újat, de munka közben itt legalább lehet figyelni a szabadedzésen lefutott köröket...

    ui: ki a fene az a klien? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz shteer #20920 üzenetére

    régen néztem, kb 2003-2004-ig, akkor kimaradt pár év és nemrég megint rákattantunk :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz shteer #20925 üzenetére

    remélem, hogy ez csak egy blöff volt és lett volna még abban tartalék :) hátha kicsit elbízzák magukat az ellenfelek... anno volt egy kedvenc mondásom: "ha erős vagy, játszd meg a gyengét"

    szerintem odateszi magát azért és egy rajt-cél-győzelemmel közel kerül az újabb vb-címhez :K már várom nagyon a holnapi időmérőt, meg a vasárnapi futamot... lesznek még izgalmak...

    ui: azért nem kis reklámértéke is lenne, ha a ferrarik végigvinnék szépen ezt a 2 futamot, amikor mindenki azon csámcsog, hogy: "meddig bírják a motorok?" (könnyen lehet, hogy nincs ott akkora probléma, mint amit előadnak...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz PazsitZ #21255 üzenetére

    azért volt már, hogy erősködtek egymással és megszívták mindketten... lehet itt bármi...

    amúgy ezen a futamon engem nagyon zavartak a lassú kocsik: a 8. helyezett már körhátránnyal futott be, mögötte meg többen kaptak több kört is... főleg ilyen pályákon idegesítő, ha b@sszák a lassú kocsik elengedni a gyorsabbakat és így beleavatkoznak a végeredménybe :( a sc-s szabály is elég nagy szívás, mert szétszabdalták teljesen a mezőnyt és az élen álló 1-2 kocsi jár ilyenkor jól (ha mögé beszorul fél tucat töltelék)

    nagyon várjuk abu dhabi-t :K lesz ott még meglepetés szerintem bőven... már most fogadnék rá, hogy a vettel/webber/alonso/hamilton négyesből valaki 0-zni fog... 1 söröm lenne rá :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Integra #21259 üzenetére

    akkor ez lesz:

    webber 238+25=263
    alonso 246+15=261
    vettel 231+18=259

    de szerintem nincs itt még semmi lefutva... lehetne még meglepetés bőven :K pl webber-vettel-alonso szétütné egymást és hamilton bejönne elsőnek, akkor 247 pontja lenne és 1 ponttal alonso előtt végezne :B lehet itt kalkulálni összevissza, de könnyen lehet, hogy a valóság áthúzza az összes számítást... szűk 6.5 napon belül minden kiderül :K ...jó izgalmas lett ennek a szezonnak a vége (is)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Integra #21261 üzenetére

    értelek... szerintem bármi előfordulhat... tosztak már ki ők egymással és szerintem nincsenek teljesen összehangolva az aszfalton... nem is érzem őket "higgadt profinak" és félő, hogy egymás vetélytársai lesznek az utolsó futamon... webbernek is jól jönne egy vb-cím így a visszavonulása előtt, vettel pedig a házikedvenc (?) és fiatal... szerintem küzdeni fog... ha nem lesz csapaton belüli taktikázás, könnyen lehet, hogy véletlenül elintézik egymást... pszichológiailag szerintem irtózatos nyomás van rajtuk és könnyen vezethet pont ez a bukáshoz...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Integra #21264 üzenetére

    szerintem alonso és hamilton jobb sofőr, mint webber+vettel... mindkettőjükben van azért kis nagyképűség, de az én szememben alonso a rutinos profi, akinek el tud durranni néha az agya, hamilton pedig egy született tehetség (pedig nagyon nem bírom az arcát) :K webberéknél meg nagy előny a kocsi, mert a rbr úgy megy ebben a szezonban, mint a veszettbarom... voltak minden csapatnál műszaki gondok, de szerintem pitiáner hibából a redbull-nál volt a legtöbb (nagy csapatokat nézve) és könnyen kinézhet pár baki az utolsó futamra is :K a nagy pszichés nyomás és a többi szerintem növeli a hibázás lehetőségét

    #21268: szerintem lehetne tippversenyt kiírni... én arra tippelek, hogy műszaki gond hamilton/alonso-nal nem lehet, viszont az egyik redbull kifinghat... viszont, ha valaki erőszakoskodni kezd, akkor a 4 pilóta közül akármelyik kieshet... cifrább futam lesz szerintem a mostaninál az előzési lehetőségek miatt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MPowerPH #21281 üzenetére

    ha lúd, legyen kövér alapon jó poén lenne :) ...ha amúgy is csak a szezon után kezdik megreformálni a csapatutasításra vonatkozó dolgokat, akkor ez a "+1" szerintem semmit nem számít... pénzbüntetés a ferrarinak? vicc... kb olyan, mint amikor fociban pártízezer frankra büntettek a mostani döntőn történt durvulások miatt... aprópénz nekik a büntetés itt is :K

    amúgy csapatutasítás? szerintem a forma1 csapatsport... kár ezzel foglalkozni... rendben, hogy nem etikus átadni másnak a győzelmet, de miért nem lehet szabályos? simán meg tudnak beszélni olyan kulcsszavakat, amik teljesen kommersznek tűnhetnek, mégis jelentéssel bírnak: pl. "nem jó a bal hátsó tapadása, vegyél vissza"="vegyél vissza és engedd el xy-t" :) kár ezen lovagolni, nem hülye emberek ülnek ott... ha akarják, simán megkerülik a szabályrendszert... anno sumi+bari is hányszor játszott már el ilyet? montoya is mintha ilyen miatt nem ment volna a ferrarihoz, mert "nem akart másodpilóta lenni sumi mögött" :K

    tartom magam ahhoz, hogy a redbull-nál nem fogják egymást elengedni... én speciel nem örülnék olyan vb-címnek, amit úgy hoznak nekem össze, nem pedig saját erőmből érem el :K meg webber/vettel is szeretne pontokat szerezni, küzdeni fognak ők... egymással is :K

    #21283: láttam, hogy alonso szép piros ferrari-s bringával szokott tekerni a pályákon... pontegyenlőségnél adni kellene nekik 1-1 szépen felmatricázott bringát és lenyomatni velük egy 3körös futamot ;] mekkora fun lenne már...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ...este azt álmodtam, hogy időmérőn valaki "ismeretlenebb" pilóta beleszállt alonsóba és rommá törte a ferrarit :B ...szerintem nem jön be, nem is örülnék neki, de inkább leírom ide, hogy ha mégis bejön, verhessem rá a mellem, megkereshessen a zertéelklub és elmehessek mondjuk gyula mellé médiumnak :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz oxox #21325 üzenetére

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nowhereman #21378 üzenetére

    azért megnézném őt egy komolyabb kocsiban... mondjuk egy redbull-ban, vagy egy ferrariban :) szerintem nem olyan rossz pilóta ő... sokan ráizgultak, amikor visszatért, hogy "na, majd megmutatja a suttyóknak", én már akkor mondtam, hogy ez technikai sport és nem a legerősebb istállókhoz került... hiába a rutin/profizmus, ha nem tud vele élni... kisebb csapatoknál is vannak olyan sofőrök, akik szerintem gyors kocsival tarolnának :K

    ui: amúgy esővel számoltok? nem sivatagi pályáról beszélünk? :B mintha nem lenne ott mindennapos az eső

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #21423 üzenetére

    tényleg szépen megy a meki... de hátravan még 2 edzés meg az időmérő :) ennyiből nem vonok le tanulságot... jó lenne egy senna-buemi-kobayashi rajtfelállás ;] (nem tudom erre mennyit fizetnének a bukik, de szerintem egy százasból milliárdos lennék, ha bejönne... ennyi is rá az esély)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hunnylander #21440 üzenetére

    ezzel a 107%-os szabállyal szerintem az a baj, hogy a 107% teljesen relatív... (és sok is) pl. vannak rövid/technikás pályák (pl monaco), de vannak rövid/egyszerű pályák is (pl. melbourne), aztán vannak hosszú/gyors pályák (spa) és hosszú/technikás pályák is... arra akarok kilyukadni, hogy ezen a mostani pályán is van több olyan egyenes, ahol izomból lehet döngetni és keveset számít a tudás... (persze azért van benne pár cifrább kanyar is) itt a gyengébb pilóták ( esetleg gyengébb kocsikkal) is képesek beleférni a 107%-ba :K pályánként változik a 107% jelentősége... nekem sem tetszik speciel, hogy a lekörözött pilóták is bele-beleszólnak a végjátékba azzal, ha nem engedik el a gyors kocsit, esetleg balesetet okoznak... jó móka lenne mondjuk egy ilyen szabály: "max. 3 kört lehessen lekörözöttként menni... ha nem képes visszaelőzni ezalatt a pilóta, akkor irány a box és számára véget ér a futam" :K nem kellene azon sírni, hogy a gyengébbek nem mehetnek, de legalább nem is hátráltatnák az erősebbeket... (aztán a szezon végére lehet, hogy pont a megkímélt motorokkal hoznák a versenyeket ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz barnam_ #21444 üzenetére

    p1: -1ember
    p2: -1ember
    p3: -1ember
    q1: -1ember
    q2: -1ember
    q3: -1ember

    aztán indulna a futam 18 kocsival... futam 20%-ánál kiesne az utolsó 2, 40%-nál még 2, 60% és 80%-nál is 2-2, aztán csak azok futnának be, akik ténylegesen pontot kapnak... ha kiesik közülük valaki, akkor módosul a végeredmény aszerint, hogy korábban kiállt pilóták is szerezhetnek pontot ;] kicsit ilyen "last man standing" hangulat lenne és lehet, hogy elgurulna a bogyó 1-2 kiesésre álló pilótánál... (megnéznék egy ilyen futamot szívesen...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    elkezdtem nézni a streamet... szűknek tűnik a pálya, mert hamilton és sumi is itt-ott kiszélesítette már ;] ...alonso meg küzd egyelőre a saját ideje ellen... ez a monzai lestrapált motor lenne? :U ...mert, ha igen, akkor időmérőn is villanhat...

    ui: mondjuk esélyesnek látom hamilton-t is egy pp-ra... neki nincs veszítenivalója... csak autóznia kell az esélytelenek nyugalmával... vezetni pedig tud :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    azért nem gyenge előnye lett hamiltonnak:

    hamilton 1:40.888
    vettel 1:41.145
    alonso 1:41.314
    webber 1:41.315

    durva ez a különbség a 2 nagy esélyes között :)

    a végén még bejön, amit megint említettem: hamiltonnal kevesen számolnak és lehet, hogy meglepetést okoz :) (végülis, ha a trió kicsapná egymást, akkor csak elsőként kellene befutnia és világbajnok ;] )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz skylaner #21469 üzenetére

    múlt héten az időmérőn futott asszem sumi ezredre azonos időt valakivel :) most itt, amennyit láttam, sumi+hamilton méregette legjobban az íveket és a kerékvetőket... le is csúsztak párszor... nincs veszítenivalója egyiknek sem, szerintem lesz itt vasárnap meglepetés :K eddigi időkből nem lehet sokat leszűrni, de majd az időmérő többet elárul...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #21475 üzenetére

    ez kemény:

    Penalty: Reprimand

    (reprimand=dorgálás) :C

    el tudom képzelni a jelenetet, amikor viszik neki a hivatalos papírt és amikor odaadják, nagyom morcos arccal mondják neki: "ejnye-bejnye" :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Kraptor #22005 üzenetére

    ezen én is agyaltam, hogy az utolsó 5-10 körben ezt miért nem lépték meg? vagy már ennyire a maxon nyöszörgött a gép? :U valahogy nekem speciel nem jött be a ferrari hangja... a mercihez/redbullhoz képest csak nyöszörgőtt-visított...

    szerintem tiszteletreméltóbb lett volna úgy elbukni a vb-címet alonsonak, ha széthajtja a gépet, vagy belemegy valami vakmerő manőverbe és kiesik... legalább megpróbálta volna...

    remélem jövőre ténylegesen fejlesztenek valamit a ferrarinál, mert hihetetlen, hogy ennyire nem mentek idén... :( a kisebb csapatok pilótáit meg elismerem: kubica, petrov és még fél tucat sofőr simán beférne nagyobb csapathoz is... :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hunnylander #22029 üzenetére

    vicces figurák lehetnek :D ...megnéztem volna azért a recepciós fejét szívesen... szerintem köpni-nyelni nem tudott hirtelen... aztán rosberg is nézhetett nagyot

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Neoteric #22112 üzenetére

    én inkább egy "kubica pálinkát" kérek :) ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #22928 üzenetére

    azért ránézésre bőven van eltérés a 2 modell között :K

    annyira nem értek hozzá, de ránézésre az első szárnyat is rendesen átfaragták, a tükröt is más helyre tették meg még jópár ponton változtattak rajta... nekem tetszik ez az új gép :K ...csak menjen is jól, az a lényeg...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, birkachello szépen kiesett :( ezt a 107%-ot viszont jó, hogy visszahozták... mennyit is ment az utolsó? 1:34-et? kapna körönként 10másodpercet, 8-9 körönként meg kerülgetni kellene? :U nem is értem, miért törölték el ezt a szabályt egy időre?

    ui: ez a hamilton egy "állat" :) nagyon rühelltem korábban, de lassan kezdem megkedvelni... ő az egyik legnagyobb tehetség a versenyzők közül, ez egyértelmű

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz shteer #24695 üzenetére

    mármint a mesterséges eső? még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ezt az ötletet álmodtam, vagy olvastam valahol ;] ...én speciel hóviharnak örülnék a pályán... az arabok biztos hipp-hopp megoldanák a sivatag közepén is, ha már dubai-ba elég komoly sípályát építettek :D

    ui: na, a "suta" is piruettezik :D komolyan megfogta... mennyi volt? 360fok? vagy 720? :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    egyébként sumi kocsijának az elején mi a fene az a logó? már rég kérdezni akartam... úgy néz ki, mint a magyar posta régi logója :D

    #24716: ja, oké :) ...q3-at vártam legjobban, mert itt már azért körvonalazódhat, hogy mi hogy megy ténylegesen...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    azért pár dolgot még számításba kell venni: teljes futamot hogy bírnak mondjuk a redbullok, meg elintézik-e magukat olyan gyakran, mint 1éve... mellesleg szerintem a 3 legprofibb pilóta: hamilton, alonso és sumi... meg úgy általában, amit mutatnak, az a tényleges teljesítmény-e? érdekes év lesz ez is :K

    ui: a gombnak nem valami szép a barátnéja

    ui2: megy ez a mocsok redbull kegyetlenül :W ;]

    #24727: hát, hogy ő szerintem egy őstehetség... mint sumi... és fejben is talán kezd beérni... neki még tuti van jópár éve az f1-ben :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, masszának is kb. 1 gyors fér még bele...

    ui: falonzóra viszont kíváncsi vagyok, mit nyom ki a ferrariból... centizget nagyon

    ui2: vettel mit akar már? ettől kap merevedést, hogy ráver magára? ;] ...de nem sikerült

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #24734 üzenetére

    csak ki ne fingjon a kocsi alatta 20kör után... hogy a pékbe gyorsabb ennyivel? :U

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ott a kóbászjancsi is a 9. helyen a sauberrel :C neki is szurkolunk finoman... érdekes felállás lesz, az már biztos... jó kis futam lesz ez... falonzónak is tekernie kell rendesen a dobogóig...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    én vagyok az első koránkelő? már végülis 1.5órája ébren vagyok :B (régi időszámítás szerint 23:30 körül aludtam el) be kellett dobnom 2 vodkát, hogy helyretegye a fejem az esti szeszelés után...

    futammal kapcsolatban van olyan érzésem, hogy valamelyik redbullnál műszaki hiba lesz és nem ér célba... webber-re tippelnék...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    és lelt már valaki aranyat a koránkelők közül? ;] vagy ki fogja meglelni: vettel, webber, hamilton, alonso? :D alonso+hamilton-nak szurkolok inkább... meg "kóbászjancsinak"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, birkacsellót megbüntetik szépen... tegnap is lámázott, meg ma is olyanokat csinál, mint egy újonc :( mi van ezzel az emberrel? piál meg füvezik a kocsiban? :U

    #25013: rühelltem a digitv-t, amikor megvették az angol bajnoki meccsek közvetítési jogát... de átmentem hozzájuk és most örülnék, ha a digisporton menne a forma1, mert akkor hd-ben jönne ;] mellesleg akkor jó eséllyel más kommentátorok is lennének

    #25015: legalább jobban érződik, hogy a f1 csapatverseny :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, füvet nem kell nyírni a pályán, mert megoldják a versenyzők :D hamilton is csatlakozott a fűnyírók táborába

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz darál0w #26324 üzenetére

    LOL :C

    bemegy a bokszba és mindjárt megver valakit

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #26929 üzenetére

    ezt mondtam én is barátnőmnek, hogy így lenne az igazi :K szépen menjenek a jogok az m1-hez és jöjjön fullhd-ben az adás... (örülök, hogy az olimpia és eb/vb is azon megy)

    komolyan, a digisporton (és pluszon) még egy sz@r focimeccset is öröm nézni... (aztán utána rossz átkapcsolni pl sport1-2-re és a többire a minőség miatt... tegnap épp hokit néztem, de időnként rendesen nyomozni kellett a korongot)

    #26933: az a durva, hogy közszolgálati adó meg tudja oldani a 16:9-et és a fullhd adást, egy kereskedelmi adó pedig nem? :U (pedig náluk aztán triplán fontos a nézettség, mert abból élnek)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Pompi #26935 üzenetére

    nem muszáj megtenniük, de ha meglépné mondjuk valamelyik, szerintem a népszerűsége növekedne és előnyre tenne szert a másikkal szemben :K a 16:9-es fullhd adás normális megjelenítésére alkalmas tv-k szerintem már a megfizethető árkategóriában vannak és egyre többen veszik ezeket... csak szívesebben néznének az emberek normális minőségű filmet este, ha van választási lehetőség... plusz ott van a forma1 egyelőre az rtl-nél, a bl-meccsek egy része pedig a tv2-nél... ha fullhd-ben jönnének ezek, szerintem ezekben az időszakokban brutálisan ugrana a nézettség az eddigihez képest és ez a cégeknek is imponálna, akik ezeknél a csatornáknál vaskos összegeket költenek reklámra :K a jót könnyű megszokni: magunkon is érezzük, hogy szívesebben nézünk olyan adókat, amik normális minőségben sugároznak, mint a többit... (persze azért ott is megnézünk pár műsort, de csak azért, mert nincs más alternatíva)

    verseny van elvileg a kereskedelmi adók között és a digitális sugárzás, 16:9, fullhd mind stratégiai lépés lehetne :K

    #26936+26937: részben igazat adok: sógorom jártas azért az informatikában és pár hete jártak nálunk nővéremékkel... épp liverpool meccs ment a digisport-on és ez ment a háttérben... mondta is nővéremnek, hogy: "nézze meg jól, ezért nem mond le ő arról az elképzeléséről, hogy fullhd tv-t vegyenek meg szolgáltatót váltsanak" :) és ez azért nem egy 50-es plazma, viszont ennek ellenére ezért a pénzért szerintem brutálisan szép a képe...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz D.Orion #26939 üzenetére

    hm... most bogarat ültettél a fülembe: el kellene asszonyt rángatni :) ...szerintem lenne is hozzá kedve... fel kellene vonatozni pestre, aztán onnan hévvel kimenni? mennyi az időben/pénzben? honnan indul a hév?

    (úgy számolom, hogy cirka 15ből megjárnánk kecskemétről oda-vissza, kajával, mindennel)

    ui: fotóz(kod)ni mennyire lehet egy ilyen eseményen? pl paddockban? :B

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, perec :O mi lesz? kb 1 gyors kör belefér mindenkinek és kalap-kabát?

    gyulának kellene valami, mert idegesítően beszél össze-vissza...

    ui: kemény ez a lassítás... rommá törte nagyon a gépet és kapott egy kegyetlen oldalirányú terhelést... mi lenne, ha drs-el nyomnák itt és úgy szállnának el a futamon? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    hát remélem, hogy csak azért nem látunk semmit, mert darabonként bontják le róla épp pajszerral a kocsit és nincs semmi baja... az a gumifal szerencsére ott volt és tompított... pff... ez azért nagyon durva volt... főleg ekkora sebességnél, oldalról... az a durva, hogy a tehetetlenség miatt a kocsi bal oldala is préselheti... majdcsak normálisan ki van alakítva és semmi nem szakadt le, ami komoly sérüléseket okozhat

    28226: jah, szerencsétlen legalább hűvösebb levegőt kapjon... gondolom van vagy 25-30fok

    ui: na, úgy néz ki rendben van azért minden és csak a kocsi szívta meg... nem gyenge, hogy ilyen becsapódás után is ennyire védi a sofőrt... teljesen más kategória, mint egy mezei szgk

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #28236 üzenetére

    ma nálam az vitte a pálmát, amikor konkrétan látszódott, hogy massa lágy gumin van, mente a gyors körét és alig 2perc múlva már agyalt, hogy feltette-e a szuperlágy gumit? :W persze... 2perc alatt lement, felrakták neki, futott egy felvezető kört és már a gyors körén is volt megint :O

    ui: na, remélhetőleg később perez is csak úgy fog erre az időmérőre emlékezni, hogy csinált egy szép töréstesztet, amin azért jól vizsgázott a kocsi ;] majdcsak nincs semmi maradandó sérülése... (a legjobbak közül is volt már néhánynak lábtörése)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák