Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    Jó verseny volt ez, és ehhez részlegesen kapcsolódóan megjegyzem hogy összetehetitek a kis kezeteket Palikért, Gyuláért, az RTL Klubért... Amerikában vagyok jelenleg és a verseny közvetítése kriminális, nem csoda hogy nem rajonganak itt az F1-ért a népek. Az időmérő (és a tesztek is, ez plusz pont) a Speed nevű csatornán mennek, a verseny maga pedig a Fox-on, a kommentátorok ugyanazok csak így van leosztva a csatornák között.

    Ezzel nincs is baj, a kommentár is nagyon jó, hangulatos és profi, csak úgy alakulnak a dolgok hogy 8-10 perc verseny, 5 perc reklám. Nem viccelek. Ez egy filmnél is erős lenne, nemhogy egy élő közvetítésnél aminek így közel a felét elbukja az ember. Teljesen követhetetlen az egész, mire visszajön az adás addigra már lehet hogy tök más az állás, az ember kizökken a ritmusból, élvezhetetlen a verseny így. Az időmérő még kibírható mert szakaszonként esik egy reklámszünet (és a Speeden legalább autós reklámok mennek), de a verseny... A kanadai futamot végigszenvedtem, 10 percenként anyáztam, a mait viszont élből letorrenteztem és kész. A Fox Ohio Valley-re meg rohadjon rá a főztjük... Egy Nascar versenynél ez a tempó mondjuk nem feltűnő, értitek hogy mondom. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://enginedesigns.net

Aktív témák