Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Tibiajax #6363 üzenetére

    Zseniális, de az nem paródia:). Ott magukból csinálnak hülyét, nem másokból:).
    Drakula halott és élvezi, még az is egy jobban sikerült, persze nem csoda, Mel Brooks tud nagyon. Ezekben az a jó, hogy igazából anélkül is élvezhetőek, hogy ismernénk a kifigurázott alkotásokat. Haláli fegyvert még a Halálos fegyver előtt láttam például, és már akkor is fetrengtem rajta, meg a Drakulát is úgy néztem meg, hogy az igazit csak sokkal később. Az Epic Movie meg a Spartans esetében meg van csomó humortalan balfaszkodás, értelmetlenül összeollózva egy csomó dolog, amikkel akkor se lehet mit kezdeni, ha láttam a filmeket. Szar, ötlettelen idétlenkedés.
    Spártánál maradva: mit is parodizálnak a galoppozó, meg hiphoppozó spártaiak, az alakváltó Xerxész (tudom hogy a TF-re akart utalni, de mit keres a csizma az asztalon?), és mi a fenét keres ott Britney Spears és Paris Hilton? Ez így nem paródia. A Superhero Movie is egy trágya volt, bár az legalább nem rugaszkodott el a témától, igaz, ott sem erőltették meg magukat.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák