Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    válasz kontár2 #4630 üzenetére

    Senki se kérte, hogy eredetit vegyél vagy akárcsak elismerd annak előnyös tulajdonságait, azt meg végképp nem, hogy "hajbókolj" a gyártóknak. :F

    "Azóta tudom hogy a fene nagy eredetiség csakis a gyanútlan felhasználó lehúzását szolgálja."

    Teljesen el vagy tévedve.

    Miből gondolod, hogy a kínai utángyártó cégek nem keresik sz-rrá magukat a patronokon és festékeken?
    Miért hiszed azt, hogy a magyar kiskereskedő, patronárus, patrontöltő zsebét nem tömöd azzal, hogy megveszed az 50 filléres patront 500 forintért vagy a festéknek literét 4000 forintért, amikor a kínainak többe kerül ide hoznia, mint amennyiért "előállítja".

    Ez a ne tömjük a multik zsebét duma szerintem elég kiakasztó. Mintha nem mindenki profitorientált lenne...
    Neked nem a pénz számít? Te ingyen dolgozol? Szerinted ha vásárolsz bármit, akkor azzal nem teszel valakinek a zsebébe akár extra profitot is?
    Ezt a bullshitet sose fogom megérteni.

    Másrészt biztos oka volt annak, hogy nem kaptál választ a kérdésedre.
    Látatlanba a leggyakoribb okok:
    -hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni vagy
    -a saját sz-rommal hogy tudok nyomtatni ingyé'?
    -olyan nyomtatót keresek ami a vízbű nyeri ki a zokszigént

    A legkézenfekvőbb ok:
    -amit keresel nem létezik

    és hasonlók...

    [ Szerkesztve ]

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

  • a2d2

    addikt

    válasz kontár2 #4630 üzenetére

    Hajrá, én veled vagyok!

    Engem is idegesít és lehúzásnak tartom hogy egy ekkora gyártó aki hektószám állítja elő a tintát hogy mer 5ml-ért 3000Ft-ot elkérni! Inkább ezen kellene elgondolkoznia a nagyszájúaknak. Egy kis fecskendőnyi folyadék, és nem heroin csak olyan áron adják.
    Tudod hogy hogy? Mert azt hitték hogy megtehetik! 2007-től megtehetik hogy bannolják az UGY patronokat és azt hitték hogy most elérkezett a kánaán. Belőtték a patronáraikat 500%-os haszonkulccsal, de most már én is szurkolok a utángyártóknak, az Epson meg ilyen árak mellett fulladjon bele a tintájába!
    A kínai 300Ft-os utángyártott patron mondjuk a másik véglet, de ott lenne az arany középút, 800-1000Ft-ért szerintem még tisztességes haszonnal tudná forgalmazni az Epson az eredeti patronokat, és egy csapásra fellendülnének a patron eladások.
    Ha mondjuk eredeti patronokat vettem volna és tudatlanul rányomok a fejtisztítás gombra vagy 8x, mint ahogy tettem azt hétvégén, akkor komolyan mondom széttörtem volna a nyomtatót tudván hogy 12000Ft-nyi tintát pancsoltam el! Így szerencsére 1600Ft-om, bánta csak.
    Szóval hadd döntsem el én hogy ha egyszer kifizetek 20e Ft-ot nyomtatóra, akkor vállalom a kockázatot hogy tönkremegy a nyomtató pár éven belül, vagy veszem bele az eredeti patront.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák