Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mentát

    csendes tag

    válasz Sera26 #4571 üzenetére

    Az [Ipon]-ban vettem mindent.
    Van náluk médiakit nélüli is.

    A rezgéscsillapítás amit hiányoltam, meg szerintem egy ilyen házba nagyobb venti kellene.
    A 2x6cm + 1x8cm szerintem nem a legjobb, én inkább 2*12cm-est raktam volna bele (ahogy a Fusion-ben is van).
    Egyéb: két vinyókeret van benne, az egyik két férőhelyes, a másik három.
    Namost a három férőhelyesből csak egy hely használható, mert a többi belelógna a RAM-ba. Persze ez inkább alaplap-ház inkompatibilitás.
    A 3x5.25-ös bővítőhelyeket lefedő előlap egyben lehajtható, a tetején van egy kis ajtó az optikai meghajtónak. Tehát pl kártyaolvasót úgy tudok csak rakni bele, hogy ha használni akarom, le kell hajtanom az előlapot.
    Ezektől eltekintve nem volt más probléma vele, masszív, szépen néz ki, kék ledes világítása van.
    Szerintem ha beszerzek két 16dB-es 12 centis ventit, és kifurkálom az oldalát, a hangja is csendesebb lesz.

    Előnye egyébként, hogy teljes méretű ATX lap is rakható bele, a slotok is teljes magasak.

    Clint Eastwood bekaphatja...

  • Yso

    tag

    válasz Sera26 #4571 üzenetére

    Hát jah. Árat azt kérnek érte. :D (Nekem direkbe hozta egy haver de így is 110k+ volt, üzletben meg olyan 140k :( ) De sztem ezt leszámítva nagyon jó a ház. Full Alumínium az egész, a benne lévő 4 venti meg nagyon jól vezérelhető. Igaz csak 8 és 9cm-esek, de ha jól beállítja az ember, teljesen hangtalan. (Akár le is kapcsolhatóak, stb...) Sztem a gépem nem haragudna meg akkor sem, ha tényleg 0-án mennének. (Most biztonság kedvéért min 20%-on pörögnek, de így is szinte hangtalan. kb 1.5-2m távolságról nem is hallani :D, a rendszer meg 40fok körül megyeget...)

    "Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

Új hozzászólás Aktív témák