Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Ma megint játszottam egyet, első meccs, ugyanaz a forgatókönyv, megyek 4-0-ra 20 perc után és akkor elkezd furán viselkedni a játék, laggolt, a játékosok fura dolgokat műveltek, érezhetően változott valami. Amint ezt megéreztem elkedtem felvenni a meccset. Addig kapura lövése se volt az ellenfélnek utána meg elkezdtek záporozni.

    [link]

    Szerencsére béna volt és nem tudta kihasználni, úgyhogy maradt a 4-0, viszont ezután nekem se ment be semmi, még a sarokra 60% erővel lelőtt 11-est is belerúgta a kapusba a csatárom.

    Annyi jó hír van, hogy ezek ellen a META 4-2-1-3/4-3-3 -mak ellen sikerült találnom egy olyan taktikát ami jól működik már hosszú ideje.

    QC diagonális 4-4-2-t kell játszani:



    LB\RB defensive-vel, és fontos, hogy a két szélsővédő embert fogjon, az ellenfél két szélsőjét, ha belső csatárokkal játszik akkor meg a két oldasó csatárt. A szélsővédőkön legyen man marking skill.

    A DMF anchor man legyen, az SS meg creative playmaker. A két CB-ből egy destroryer. A többi variálható, de CMF\RMF is creative playemakerrel működik a legjobban.

    Az LMF nálam hole player, és nagyon jól mozog a creative playmakerrel, az SS sokszor jön vissza és befele, megnyitja a területet a hole playernek, egy kiugratás és rögtön kapura lehet vezetni a labdát. Rengeteg gólt lőttem ezzel az egyszerű trükkel, nem nagyon tudják levédekezni.

    Labdakihozatalnál ha nem lehet egyből indítani, mert presszingelik a csatárokat, akkor Y\háromszöggel vissza kell tenni velük a labdát a DMF-nek és átforgatni a játékot a másik oldali szélsőre. Mindig üres és egy kényszerítővel el lehet menni, egész az alapvonalig.

Új hozzászólás Aktív témák