Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz D.Va #55 üzenetére

    Én a számítógépen szeretném beállítani a képet, színeket, mindent. Tehát azt szeretném, hogy lehetőleg egyáltalán ne nyúljon bele a projektor semmibe így nem érzem prioritásnak, hogy a projektor házimozis legyen, egy DVD játszós megkergetés esetén nyilván fontosabb, de így hogy a VGA meghajtóban tudom variálni a VIDEO kimenetet nem feltétlen. A projektor menüjében is mindent offolni szeretnék. Zoom-ot sem akarok használni, ezért engem a valós képméret izgat igazán. Elég vizuális vagyok, nem nagyon sikerül elképzelni, hogy ha a számítógép VGA kimenetét beállítom a 16:10-es natív felbontására a projektornak és megkapom kivetítve a windows asztalt a lehető legszebben majd így dobom ki a VLC playert teljes képernyőre és vetítem a 16:9-es HD filmet a hasznos képméret változik e egyáltalán mérhetően :U Elvileg ugye keskenyebb na de a fix méretű monitoron. De a projektor a 16:10 arány miatt eleve magasabb képet vetít. Szóval az nem mindegy ill. abban nem vagyok biztos, hogy keskenyebb lesz a film ami izgat, vagy a film ugyanakkora marad csak szélesebb semmit vetít a "vászon alá és fölé" ami meg nem izgat.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák