Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs_t

    tag

    válasz Sannyy #194 üzenetére

    Hali,

    Bocsi, hogy csak így 1 hónapos csúszással válaszolok, de nem nagyon van időm mostanában írogatni.

    Az előttem szóló nagyjából mindent leírt, amit lehetett és én is szinte mindenben hasonlóakat tapasztaltam.
    1. Én crosstalk-ot nem nagyon vettem észre.
    2. Eddig szinte kizárólag filmet néztem rajta, (főleg 2D néha 3D) a játékokhoz még össze kéne raknom a másikat gépet :)
    3. De sajnos ez a 24 kép/mp-es mizériát én is tapasztaltam, és sajnos nem sokat tudok ellene tenni... talán annyi segít, hogy ha 2D-ben is 120Hz-re állítottam, akkor mintha kevésbé lett volna látványos a szaggatás. De azért azt tegyük hozzá, hogy ez nem sokat csökkent az élményen.
    4. Az NVidia szemüveg nálam jobban teljesít, nincs szinkronvesztés és a 3D is élvezhetőbb. A DLP szemcsi sem rossz, de néha elveszti a szinkront és akkor fura lesz a 3D.
    5. A projektor nálunk pont a fejünk felett van így elég rendesen lehet hallani. Ez főleg esti mozizásnál zavaró.
    6. Kb. 3,5 méterről nézzük és kb. 4 méterről vetítem a képet. Így a 3 méteres vászon jobb és bal szélén van még olyan 10-20 centi, viszont alul és felül pont kitölti a vásznat (úgy hogy egy 70centis asztal van a vászon alatt aminél lejjebb nem tudom engedni)
    7. Nekem a Power DVD nem igazán jött be. Az NVIDIA 3D Vision Video Player -t használom a 3D hez és a VLC a 2D-hez.

    Általánosságban én is azt tudom mondani, hogy maximálisan meg vagyok elégedve a V700-val. Féltem az Acer-től, mert volt vele rossz tapasztalatom nem is egy, de ez a gép tényleg azt tudja "ami rá van írva". Sőt a képe 3,5 méterről megdöbbentően szép. Én azt hittem, hogy a 720p ekkora méretben már nagyon csúnya és pixeles lesz, de egyáltalán nem zavaró.
    Ja és még egy apróság. Most már én is tudom mi az a szivárvány-effektus. Tényleg eléggé látszik, főleg ha sokat mozgatod fejed, vagy sokat pislogsz. :) Viszont összevetve az élménnyel a háromméteres tűéles képpel a 3D hatással stb. azt kell mondjam rohadtul nem érdekel néha-néha az a kis szivárvány.

Új hozzászólás Aktív témák