Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz mcll #69717 üzenetére

    Ezt még mindenképpen meg akartam várni rendelés előtt, mert ha véletlen megcsinálták volna, úgy hogy olyan legyen a minőség mint régen, akkor nem lett volna ennyire sürgős a váltás, sőt, akár hűségidőt is vállaltam volna rá. Így viszont ez felejtős.
    Húségidőm nincs már a DIGI-vel, szóval akármikor felmondhatnám, de ameddig - és kb addig - 5999 Ft-ért kapom a három szolgáltatást addig maradok azt hiszem. Az Internet egyébként patent, azzal nincs baj. A telefon meg van ugyan, de a Magenta 1-es SIM-et használom... szóval igazából nekem csak az Internet kellene ebből a trióból, bár elvileg a telefonnal annak az árát lehet csökkenteni majd. A TV-t azt két irányba szervezhetem ki:
    A Vodafone koaxkábel nekem szó szerint bent van a lakásomban, mivel 2019-2022 között tőlük volt az Internet + TV + Telefon.

    Elképzelhető, hogy a TV-t plusz telefont a Vodafone-hoz vinném át, de ezen a téren nem vagyok valami lelkes, mert kb pár hónap múlva, amikor megtörténik az egyesülés, akkor a koaxot beszántja ott ahol van optika. Az időtállóbb megoldás a Yettel TV lenne, de ott meg TV-t csak Internettel együtt lehet ... A Telekomot meg nem tudom áthozni a másik lakásból :( Különben már dobbantottam volna.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

  • oszy

    veterán

    válasz mcll #69717 üzenetére

    Árban is! :)
    ___

    Tudja valaki, hogy hogyan lehet kicseréltetni az ONT-t Huaweire? :) Nálam az az otromba fiberhome van. Egy ZTE-ben jobban bíznék. :) Bár lehet nem lennék előrébb, de tennék egy próbát.

    A képminőség pedig egyértelmű kuka nálam is. Legszívesebben váltanék, de lehet a hűség után tényleg csak a stream-ek maradnak.

    Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Új hozzászólás Aktív témák