Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz 4Grider #61549 üzenetére

    Lehet nincs olyan, de mióta a Voda átvette, azóta így nyomják. ÁSZF is módosult mindenről és én csak kapkodom a fejem, utolsó módosítás tegnapi, új csatornakiosztás most péntektől fog életbe lépni. Új dobozzal azzal kezdték, hogy nincs helyi mentés, minden netre megy és 90-X napig nézhetem vissza, de van egy csomó műsor amit nem lehet megállítani vagy rögzíteni. Aztán mivel dőlt-borult minden és a cég átment teljesen kreténbe, így a környékemen minden ex-UPC dolgot le is mondtunk. Hétvégén az utolsóval megszenvedtünk, mert nem működött rendesen a telefonvonaluk amin keresztül még egy kereksedő próbált győzködni, hogy maradjak még és minden rózsaszín lesz, meg néha nem vették fel és erre vártam ott úgy, hogy igazából okosat nem tudnak ajánlani, mert Digi rég be van kötve. Számlázási rendszerük áll, egy nap késés után repül a kötbér, eszközt nem tudok leadni, minden héten minden más. Így válik kódolttá, adják a kártyát a TVhez vagy saját doboz, aminek összevissza változtatják a szolgáltatásait.

Új hozzászólás Aktív témák