Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagysandor79

    aktív tag

    válasz AtHoS #11876 üzenetére

    mikor nyáron cseréltettem az egyik beltérit, azt mondták hogy csak egyiket lehet cserélni. így 3300ft helyett most 3500ft ot fizetek.a két hd-s beltérit csak azok kaphatnak akik új előfizetők. (akkor ezek szerint engem átvágtak? )

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz AtHoS #11876 üzenetére

    Délelőtt cserére került a régi dual beltéri. Azóta mondjuk ismét kódolt a DigiFilm.

    Mondjuk, ha holnap délután is ilyen lesz mehet a telefon. Na mégsem...most rápattintottam a DigiFilm-re és már megy (9-kor, mikor hazaértem - direkt a digifilm csatornán hagytam a beltérit mikor kikapcsoltam - még 10-es kódot írt)

    KAON-nal már legalább működik az EPG (régivel csak az aktuális műsort lehetett megnézni). Kb 2 napra előre lehet csak nézelődni benne? Bár ez is sokkal több, mint ami a régivel látszódott :DDD

    Be lett állítva, hogy 1080i a TV. Erre ha bármelyik csatornán (HD verzión is) ha nyomok egy OPT-ot, majd egy OK-t a Video Output Settings-en, akkor 720p-t ír felbontáshoz.
    Semmi gond, úgy látom ha bemegyek abba a menübe, akkor automatán eggyel kisebb felbontásra vált. Váltogatva a csatornák között a TV távjával kérve infót a képről szépen mutatja, hogy 1920x1080i @50Hz

    Ki/bekapcsolás között mennyi időt kell várni mire újra be lehet kapcsolni a KAON-t? Fater panaszkodott, hogy nem világít rajta LED, mire mondtam, hogy kikapcsolt állapotban bizony pirosan világított és ezt ellenőrizendő kikapcsoltuk a KAON-t. Itt viszont nem tudtuk bekapcsolni a készüléken lévő gombbal sem. Kicsit parázva, hogy rögtön el is rontottuk áramtalanítottuk, de ugyanúgy nem lehetett bekapcsolni 2-3 perc múlva viszont gond nélkül bekapcsolt.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák