Aktív témák

  • pomk

    őstag

    Elolvastam az utóbbi ~20 hozzászólást, van hozzájuk egy pár gondolatom:
    - A WOW megjelenésekor már játszottam vele, akkor a max szint lvl.60 volt. Azóta tornázták fel így. Uh van remény, hogy D3-ban is így lesz. :) Legalábbis remélem! :D Jaaa, és az is remélem, hogy a kiegészítők DLCkhez hasonló formában letölthetők lesznek 1-2-3000 Ft-ért. :C
    - Szerintem a régi gyűjtögetős rúna rendszer jobb volt, és szavatossági ideje is több volt. Nekem így olyan...egyszerű. Túl könnyen megkapom a rúnákat. Én szeretném, ha meg kéne harcolni érte...legalább egy kicsit. :) Vagy mondjuk lenne rá külön wizard trainernél küldi. Minden rúnára egy elit monster, amit ha megölsz, dobja a rúnát. Vagy darabokból kéne összegyűjteni, amik drop rateja magas lenne, hogy a 6. szintű rúnát azért ne 20. szinten tudjam összerakni. Vagy esetleg craftolni is lehetne a kovácsnál ua. így materialokból, amiket kék-sárga tárgyakból szerzek. Ezek közül bármelyik nekem jobban tetszene, mint ez. Ez olyan...egyszerű. Nincs benne kihívás. Elérem a X-edik szintet, és megkapom automatán. :/
    - A másik dolog, ami nem fér a fejembe, vagy valahogy nem tudok kibékülni vele, hogy a varázslatok sebzése, miért fegyver alap dmg.-re épül?! Más megoldást, ami minden eshetőséget lefed, hirtelen Én sem tudnék kitalálni, de azért álljunk már meg egy szóra. Wizzardommal rohangálni fogok egy ki*aszott nagy baltával, ami nagyobb, mint a kari, mert annak 10000-20000 a sebzése, és ez által a varázslataim sebzése megnövekszik?! Ez nekem valahogy fura...Lehet, hogy minden kasztnak kellett volna külön korlátozni, hogy milyen fegyvereket tud használni(ha már fegyver alap dmg. alapján adódik a varázslat sebzése).
    Jelenleg is van egy wizzardom, aminek van egy bazi nagy 2kezes kardja, ami nagyobb nála. Azért megyek evvel, mert így a legnagyobb a sebzésem. De valami nagyon gusztustalanul és rondán néz ki. Megerőszakolom a szemem és az eszem a sebzés érdekében. Mindent feladok a DPS-ért. :C
    - A wizzard def-je lehet, hogy nem a legmagasabb a karik közül, de eddigi kemény 6 szint tapasztalata alapján a legkeményebb sebzésű is. Bár barbárral nem nyomtam, csak 4 szintet. Szóval eddigi vajmi kevés tapasztalatom alapján azt tudom mondani, hogy nem kell a wizzardnak def, mert nem lesz ami megsebezze. :D

    Úgy kb. ennyi. :)

Aktív témák