Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woryz

    senior tag

    válasz woryz #61 üzenetére

    És szerencsére a bábom képes volt behívni a háborúba az olaszokat... Komolyan mondom, nem hiszem el... Legközelebb inkább odaadom Magyarországnak egész Szlovákiát... :W

  • Antonius1978

    addikt

    válasz woryz #61 üzenetére

    A 3as tul bonyolult volt elsore, es rengeteg jarasra osztottak fel a megyeket, azaz tul sok teruletre, habar mondjuk igy meg jobban tortenelemhu teszem azt fel, mert a hadseregek nem nyomultak elore naponta 200 kilometereket, a 4esben meg valami politikai fokusz es ilyesmi tetszett, de a legjobban nekem akkor is a 2es tetszik, mert abban voltak azok a cegek amelyekkel kifejlesztetted a dolgokat, az erosen tetszett, meg a tankok kepei, es az egysegekhez csatolhato alegysegek kepei is, jobban atlathato volt a hadseregek igazgatasa, es mint mondtam akkora volt Magyarorszag (Europa kb 2/3-a), Szovjetunio, India egy reszet is megszalltam az angoloktol (vegulis ott volt a heftalita, azaz feher hun birodalom is :D ), szoval akkora volt Magyarorszag, hogy Dzsingisz kan elsapadt volna az irigysegtol :DDD (a mongol birodalom volt a legnagyobb kiterjedesu birodalom a Fold torteneteben).

    Nekem mindket jatekban, azaz a Skyrimben es a Falloutban is tetszettek a kiserok, nem mondom hogy tokeletesek, de kis gyakorlassal lehet oket kezelni.Amugy akarmilyen fokozaton jatszol, a kutya ki tud nyiffani, ezt tannusitom, csak nagyok kemeny, de ha raszall 2-3-4 ellenseg, akkor ki tudjak csinalni.

    Ez a babos dolog melyik jatekban van, gondolom hogy a HOI-ben, de melyikben?

Új hozzászólás Aktív témák