Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picike69

    tag

    válasz Mosqu!to #118 üzenetére

    Szia!
    1- a régi szolgáltatódnak elfaxolod a lemondást, a lényeg, hogy a ''szolgáltatásváltás'' bent legyen.
    2- az új szolgáltatónak elfaxolod, és elpostázod az új szerződést (a honlapról letölthető)
    Mehet egy napon a két dolog.
    3- a régi szolgáltatód 8 napon belül megszünteti a kapcsolatodat, de közben meg fogod kapni az új szolgáltatótól a felh. neved, és jelszavad, amivel csinálsz egy új kapcsolatot.
    Amikor a régi megszűnik evvel már csatlakozhatsz is (elvileg)
    A lemondó nyilatkozatot nézd meg a mostani szolgáltatod honlapján hátha fent van [link]
    Új szerződés [link]
    Szóval netkimaradás elvileg 1-2 kattintás
    Ha a 3C-t választod hozó embernél el ne felejtsd beríni engem adatok majd privátban :))

    ...

  • OTIS_

    tag

    válasz Mosqu!to #118 üzenetére

    #63 ban levan írva lépésről lépésre, ami fontos, hogy amikor lemondod a mostani szolg. nál a szerződést, akkor tudjanak róla, hogy te ''szolgáltatóváltás''t csinálsz nempedig simán ''szolgáltatáslemondást'' , mert utóbbinál elviszik a modemet, és az új szolg. igen nagy pénzt kér majd a sajátjáért. (nem én tapasztaltam, itt olvastam a topikban)
    Csak azt nemtudom, hogy hol vannak tonline ék, tehát ezt megtehetem egy tmobilos üzletben is hogy lemondom, vagy bekell mennem valahova pestre? Vagy elég ha felhívom őket?
    Ez még nekem se tiszta, de hétfőig valaki úgyis kitalálja :).
    Mosqu!to most én jövök a sorban, ha eljutottál odáig, hogy megkösd a szerződést, kérlek szólj, és elküldöm priviben a címem,nevem, mert ezt kell majd ráírni a szerz. re, és akkor kapod meg a 4. hónapot, én meg az 5. et ;]
    Megelőztél, egy picivel pontosabb leírás :)



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák