Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz SipiBcs #4573 üzenetére

    Ezt meg is beszéltük, bár van egy olyan sejtésem, hogy nem úgy fog menni, ahogy azt elképzeljük. :DDD

    @(#4572) Def26: ha idegesít, akkor tényleg hagyd, nekem is vannak dolgaim, amik idegesítenek, hogy nem megy gyorsan, de akkor is unlockolni akarom, na ezeket meg is utálom közben. :)

    @(#4575) kisza25: nekem is volt egy hasonló, csak egy tankkal tegnap. Lőttük mindketten az üteggel, disabled és persze egy pici hiányzott ahogy szokott, de már repültünk át felette és egy pillanat alatt átváltottam és lőttem egyet célzás nélkül, na hát pont telibe verte, szét is robbant emberestől. :DDD

    @(#4580) Mappa: természetesen helire, a jettel örülök, ha repülni tudok és nem veszítem el a pályát. :DDD A járműves érzékenységem, ami a helire jó, az sok a jetre belülről, meg kellene szokni, de nem is vonz igazából. Szállítójárműnek használom, ha elvittek minden mást és a kezdőre megyek, kamikaze nekivezetem egy tanknak ha tudom és kiugrok az utolsó pillanatban. :U Összesen két killem van vele, Omanon a hajóról bespotoltam már felszálláskor a helit, volt időm ráfordulni, majd éppen fordult, amikor jött Winnie bácsi és seggbe durrantotta. :D Volt ám öröm és bódottá'! :D

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Aktív témák